MasterChef

Finał „MasterChefa”: Basia Ritz wygrała!

Basia Ritz wygrała polską edycję MasterChefa | fot. TVN

Za nami finałowy odcinek pierwszej polskiej edycji „MasterChefa”. Tytuł MasterChefa 2012, 100 tys. złotych, a także możliwość wydania własnej książki kucharskiej zdobyła 45-letnia Basia Ritz.

Basia Ritz wygrała polską edycję MasterChefa | fot. TVN
Basia Ritz wygrała polską edycję MasterChefa | fot. TVN

Dziś wieczorem TVN wyemitowała finałowy odcinek „MasterChefa”. W programie zwyciężyła Basia Ritz. Kobieta zdobyła tytuł MasterChefa, 100 tys. złotych, a także niezwykłą okazję wydania własnej książki kucharskiej, która na rynku ukaże się już jutro, w poniedziałek, 26 listopada. Drugie miejsca zajęła Kinga Paruzel, a na trzecim miejscu uplasował się Miłosz Wyrwicz.

Basia Ritz ma 45 lat, urodziła się w Gdańsku i pod koniec lat 80. wyemigrowała wraz z rodziną do Kolonii w Niemczech, gdzie mieszka do dzisiaj. Obecnie pracuje w kancelarii adwokackiej swojego męża – Niemca. Gotowanie jest dla niej niczym oddychanie. Przed udziałem w show mówiła, że najbardziej chciałaby wrócić na stałe do Polski, do Gdańska, i otworzyć własną restaurację. Prowadzi własny blog kulinarny, a jej popisowym daniem jest tatar z łososia z awokado, podany na carpaccio z cukinii. W czasie wolnym biega w maratonach.

Przypominamy, że tuż przed emisją dzisiejszego finału „MasterChefa” stacja TVN zaliczyła nie lada wpadkę. Na oficjalnej stronie internetowej programu przez pomyłkę opublikowano kilkanaście materiałów filmowych nagranych tuż po finale, które ujawniły, kto wygrał program.

Jesienią w TVN zobaczymy drugą edycję reality show.

Poprzedni artykułNastępny artykuł