MasterChef

Wielka wpadka telewizji TVN. Wiadomo, kto wygrał „MasterChefa”!

Logo programu MasterChef

Stacja TVN zaliczyła nie lada wpadkę. Dziś, w dniu finału pierwszej polskiej edycji „MasterChefa”, przez pomyłkę na oficjalnej stronie internetowej opublikowano kilkanaście materiałów filmowych nagranych tuż po ogłoszeniu werdyktu i ujawniających, kto wygrał program. Jeśli nie chcecie wiedzieć, kto został zwycięzcą „MasterChefa” – nie czytajcie dalej niniejszego artykułu.

Logo programu MasterChef
Logo programu MasterChef

Znamy zwycięzcę pierwszej polskiej edycji „MasterChefa”. Przez pomyłkę jednego z redaktorów strony masterchef.tvn.pl, ujawniono nazwisko zwycięzcy formatu. Jedna z osób sprawujących pieczę nad witryną przedwcześnie opublikowała kilkanaście filmów nagranych już po ogłoszeniu werdyktu.

Jeśli NIE chcecie wiedzieć, kto został zwycięzcą reality show, NIE czytajcie dalej niniejszego tekstu.

Basia Ritz, zwyciężczyni MasterChefa, z jurorami programu | fot. TVN
Basia Ritz, zwyciężczyni MasterChefa, z jurorami programu | fot. TVN

Na trzecim miejscu w „MasterChefie” uplasował się Miłosz Wyrwicz. Drugie miejsca zajęła Kinga Paruzel, a program zwyciężyła Basia Ritz.

Basia zdobyła tytuł MasterChefa, 100 tys. złotych, a także niezwykłą okazję wydania własnej książki kucharskiej, która na rynku ukaże się już jutro, w poniedziałek, 26 listopada.

Wszystkie bezpośrednie odnośniki do przedwcześnie ujawnionych filmów z finału „MasterChefa” zostały już usunięte ze strony głównej masterchef.tvn.pl.

Finał reality show zostanie nadany dziś o godz. 20:00 w TVN.

Poprzedni artykułNastępny artykuł