MasterChef 2

„MasterChef” z drugim sezonem

Jurorzy programu MasterChef | fot. TVN

Powstanie druga edycja show „MasterChef”. Informację o realizacji kolejnego sezonu oficjalnie potwierdziła stacja TVN.

Jurorzy programu MasterChef | fot. TVN
Jurorzy programu MasterChef | fot. TVN

TVN zamierza wyprodukować drugą edycję programu „MasterChef”. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników jego oglądalności – mówi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. Nowy sezon trafi na antenę jesienią 2013 roku.

– „MasterChef” osiągnął jesienią największy sukces spośród nowych formatów – podkreśla Bogdan Czaja. Dlatego w planach jest druga edycja kulinarnego reality show. Widzowie nie zobaczą jej jednak wiosną 2013 roku, a w przyszłorocznej ramówce jesiennej. – Wszystko wskazuje na to, że wiosną w tym paśmie pojawi się druga edycja „Surowych rodziców”. Trwają prace nad nowymi odcinkami – mówi Czaja.

„MasterChef” nadawany jest w TVN od września, w niedziele o godz. 20:00. W programie o 100 tys. zł, wydanie książki kucharskiej i tytuł polskiego „MasterChefa” walczy 14 kucharzy-amatorów. Uczestników ocenia jury w składzie Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach. Program oparty jest na licencji firmy Shine International.

Dotąd TVN wyemitowała 12 z 13 odcinków formatu. Pierwsze dziesięć oglądało średnio 3,39 mln widzów, co zapewniło stacji 20,50 proc. udziału w grupie 4+ i 26,60 proc. w grupie 16-49. TVN w paśmie nadawania programu wygrywa z konkurencją. Finał formatu stacja nada w niedzielę, 25 listopada.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł