Mam Talent! 5

„Mam Talent! 5” – odcinek 7: znamy wszystkich półfinalistów

Jurorzy czwartej edycji Mam Talent | fot. AKPA

– To nie jest dla nas łatwe – mówiła Agnieszka Chylińska przed ogłoszeniem wyników po wszystkich odcinkach castingowych. W sobotę poznaliśmy 40 półfinalistów piątej edycji „Mam Talent!”.

Jurorzy Mam Talent | fot. AKPA
Jurorzy Mam Talent | fot. AKPA

W ostatnim odcinku castingowym najwięcej emocji wzbudziły występy tancerza Marcina Dudycza „Night Lou” oraz 22-letniej Aleksandry Marianek, która zaśpiewała przebój „People Help The People”, znany przede wszystkim z wersji Birdy. Jak się później okazało, ta druga nie znalazła się ostatecznie w gronie 40 najlepszych.

Marcin Dudycz, zwany „mistrzem wavingu” zdobył uznanie jurorów do tego stopnia, że awansował też do etapu „na żywo”. – Tak falowałeś, aż mnie normalnie zemdliło. Jesteś świetny – skomentowała Małgorzata Foremniak. – To był dla mnie sztorm – dodał Robert Kozyra.

Sporo komentarzy wzbudził w Internecie występ Aleksandry Marianek, studentki trenującej rugby. Rozanielony Robert Kozyra specjalnie dla niej pofatygował się na scenę, uklęknął na jedno kolano i pocałował wokalistkę w rękę. – Rzadko spotykana melodyjność, jesteś fantastyczna – ocenił juror. – Dołożyłaś do tej piosenki więcej pogody i mi to bardzo odpowiada – dodała Agnieszka Chylińska. Ostatecznie, mimo zachwytów, Ola pożegnała się z programem.

Kogo z uczestników sobotniego programu ponownie zobaczymy w półfinale? Do kolejnego etapu awansowali:o 26-letni Michał Ostrowski z pokazem zośki, taneczny zespół The Swing Alliance, grający na harfie celtyckiej i śpiewający Michał Zator, grupa Volare z intrygującym coverem „You’re My Heart, You’re My Soul” Modern Talking oraz grający na flecie 21-letni Paweł Stępień.

Oto pełna lista półfinalistów „Mam Talent! 5”:

– Maciej Astramowicz
– Karolina Banaszak
– Betty Q
– Aleksandra Borak
– Break Box
– Dawid Bryniarski
– Delfina i Bartek
– Drumbastic
– Marcin Dudycz
– Agata Dziarmagowska
– Maciej Dzięgielewski
– Duet Elita
– Anna Filipowska
– Fundacja Ocelot
– Magda Gawara
– Bartek Grzanek
– Gwardia Gryfa
– JumpStyle Team
– Maja Koman
– Marcin Kowalczyk
– Aleksandra Kuśmider
– MultiVisual
– Michał Ostrowski
– Pitzo & Polssky
– Anna Polowczyk
– Dawid „Deyv” Rajfur
– Recycling Band
– Red Heels
– Patryk Rybarski
– Kinga Skiba
– Paweł Stępień
– Taekwondo Rapid Śrem
– Tess
– The Swing Alliance
– Trio ETC Rzeszów
– Marcin Tylkowski
– Volare
– Mieszko Włodarczyk
– Zaklepotani
– Michał Zator

Jak oceniacie wybory jurorów „Mam Talent”?

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł