Idol

Mariah Carey jurorką w „Idolu”

Mariah Carey | fot. Shutterstock

Mariah Carey, jedna z największych gwiazd muzyki pop, zasiądzie w jury „Amerykańskiego Idola”. Piosenkarka będzie oceniała występy uczestników podczas 12 edycji popularnego programu, który widzowie będą mogli oglądać w przyszłym roku. Kontrakt Carey opiewa na 18 mln dolarów.

Mariah Carey | fot. Shutterstock
Mariah Carey | fot. Shutterstock

Producenci „American Idol” nie ukrywają, że pozyskanie Carey to dla nich wspaniała wiadomości. Kevin Reilly, dyrektor programowy amerykańskiej telewizji FOX, nazwał Carey największą gwiazdą, jaką jakikolwiek program poszukujący talentów miał w składzie jury. Dodał, że wielu uczestników przez lata próbowało zmierzyć się z piosenkami wykonywanymi przez Carey.

– Praca w „Idolu” na pewno będzie bardzo przyjemna. Jako piosenkarka i autorka piosenek jestem bardzo podekscytowana, że będę pomagać w znalezieniu nowego talentu – napisała Carey na Twitterze.

Nazwisko zdobywczyni wielu nagród Grammy na liście potencjalnych kandydatów na jurorów nowej edycji „Amerykańskiego Idola” wymieniane było już od dawna.

W ciągu nadchodzących tygodniach producenci mają podać nazwiska dwóch pozostałych osób, które pojawią się w składzie jury razem z Mariah Carey. Randy Jackson, który w amerykańskiej edycji „Idola” jest od samego początku, nie potwierdził jeszcze swojego udziału w kolejnej edycji.

Program powróci w styczniu 2013 roku.

[Dziennik]

Poprzedni artykułNastępny artykuł