Perfekcyjna pani domu

Oszustwo w programie TVN Style „Perfekcyjna pani domu”

Małgorzata Rozenek jako Perfekcyjna Pani Domu | fot. Cezary Piwowarski, TVN

Polska edycja programu „Perfekcyjna pani domu” odniosła sukces. Prowadząca show Małgorzata Rozenek spodobała się widzom głównie ze względu na swoją szczerość i autentyczność w roli pani domu. Okazuje się jednak, że nie wszystko co oglądamy w programie jest prawdą. Piękny i perfekcyjnie wysprzątany dom, który gospodyni prezentuje jako swój własny, jest ponoć wynajęty przez produkcję na potrzeby show.

Małgorzata Rozenek jako Perfekcyjna Pani Domu | fot. Cezary Piwowarski, TVN
Małgorzata Rozenek jako Perfekcyjna Pani Domu | fot. Cezary Piwowarski, TVN

Małe oszustwo w programie „Perfekcyjna pani domu” wytropił Plotek.pl. Zdaniem redaktorów zjawiskowo piękny i nienagannie utrzymany dom w Strzeniówce, do którego Małgorzata Rozenek zaprasza wszystkie uczestniczki i który prezentuje jako własny, jest wynajmowany na potrzeby produkcji.

Po tej samej rezydencji Małgorzata Rozenek kilka miesięcy temu oprowadzała Kingę Burzyńską oraz widzów programu „Dzień dobry TVN” w cyklu prezentującym domy znanych osób. Rozenek pokazała wówczas „swoją” spiżarnię twierdząc, iż sama przygotowała znajdujące się w niej konfitury, opowiadała o salonie, w którym odpoczywa wraz z mężem i prezentowała zdjęcia rodziny stojące na kominku. Tymczasem piękna willa została wynajęta przez produkcję programu i nie jest domem Małgorzaty Rozenek i jej rodziny.

Plotek.pl postanowił skonfrontować te informację w biurze PR stacji TVN Style. Redaktorom udało się uzyskać dość enigmatyczną informację, iż dom w Strzeniówce należy do Perfekcyjnej Pani Domu, ale niekoniecznie do Małgorzaty Rozenek.

[Dziennik]

Poprzedni artykułNastępny artykuł