MasterChef

Magda Gessler poprowadzi polską edycję „MasterChef”

Marta Grycan i Magda Gessler | fot. AKPA

Choć jeszcze wczoraj w mediach trwały spekulacje, kto zostanie gospodarzem nowego kulinarnego show „MasterChef”, wszystko jest już jasne. Według doniesień „Faktu” Magda Gessler pokonała konkurencję i zostanie prowadzącą nowego widowiska TVN. Za 12 odcinków nowego programu restauratorka dostanie podobno około 250 tys. zł.

Marta Grycan i Magda Gessler | fot. AKPA
Marta Grycan i Magda Gessler | fot. AKPA

Magda Gessler była główną kandydatką do roli gospodyni nowego show TVN. Oprócz niej o posadę gospodarza walczyli podobno Marta Grycan, Robert Makłowicz oraz Andrzej Polan.

Choć wiele osób bało się, że Gessler będzie za dużo na ekranie, to ostatecznie stwierdzono, że tylko ona może zagwarantować sukces kulinarnemu formatowi.

Za 12 odcinków widowiska znana restauratorka dostanie podobno około 250 tys. zł. Gessler nie może również narzekać na zarobki w programie „Kuchenne rewolucje”. Za jeden odcinek zgarnia ok. 38 tys. zł.

W „MasterChef” Magdzie będzie towarzyszyło jeszcze dwóch znawców kuchni – mężczyzna i kobieta, ale to Gessler ma być gwiazdą nowego programu.

Pierwszy casting do „MasterChef” – jeszcze bez udziału jury – odbędzie się w Krakowie, potem produkcja odwiedzi kolejne miasta.

Castingi z udziałem jurorów rozpoczną się 7 lipca. Zwycięzca programu otrzyma 100 tys. zł.

Show zobaczymy już jesienią na antenie TVN.

Poprzedni artykułNastępny artykuł