X Factor 3

Kuźniar nie poprowadzi trzeciej edycji „The X Factor”?

Jarosław Kuźniar | fot. newspix.pl

Jarosław Kuźniar w roli prowadzącego program „X Factor” wzbudzał wiele kontrowersji. Jedni cenili profesjonalizm dziennikarza, inni twierdzili, że nie poradził sobie z rolą gospodarza dużego show. Sam zainteresowany cieszy się, że miał szansę stawić czoła nowemu wyzwaniu. Prawdopodobnie jednak nie zamierza prowadzić kolejnych edycji widowiska.

Jarosław Kuźniar | fot. newspix.pl
Jarosław Kuźniar | fot. newspix.pl

W wywiadzie udzielonym portalowi Wirtualne Media Jarosław Kuźniar odpowiedział na pytania dotyczące swojego udziału w „The X Factor”. Zapytany, czy nie boi się, że jego profesjonalizm ucierpiał, gdy skierował swój wizerunek w stronę showmana, Kuźniar odpowiedział: – Czy Lucjan Kydryński był showmanem, bo prowadził koncert? Jeśli tak, to miło mi podążać drogą mistrza. Nie pajacować na scenie – to jest wyzwanie. Myślę, że mu sprostałem. Nauczyłem się milczeć, słuchać, patrzeć widzom prosto w oczy. Nabrałem pewności, ale nie ogłupiłem widza. To był mój cel – powiedział Kuźniar.

Dziennikarz stwierdził ponadto, że choć cieszy się, że wziął udział w projekcie, to raczej nie będzie chciał go kontynuować. – Niczego nie żałuję, ale mam wrażenie, że w tej dziennikarskiej dziedzinie nie muszę się już więcej sprawdzać. – powiedział.

Czy to oznacza, że kolejne edycje programu będą musiały obyć się bez niego?

Poprzedni artykułNastępny artykuł