Mam Talent! 5

„Mam Talent! 5” jednak z Szymonem Hołownią?

Magdalena Welc wygrywa trzecią edycję Mam Talent | Foto: TVN

Mimo zapowiedzi, iż jego przygoda w „Mam Talent!” dobiegła końca, Szymon Hołownia finalizuje kolejny kontrakt z TVN – donosi „Super Express”. Podobno tym razem publicysta postawił konkretny warunek: ma otrzymywać takie samo wynagrodzenie jak Marcin Prokop. W tym przypadku chodzi o 200 tys. zł.

Magdalena Welc i prowadzący program Mam Talent | Foto: TVN
Magdalena Welc i prowadzący program Mam Talent | Foto: TVN

Pre-castingi do 5 edycji „Mam Talent!” ruszyły na początku kwietnia. Jak dowiedział się „Super Express”, wszystko wskazuje na to, że dotychczasowy duet prowadzących pozostanie bez zmian. – Cały czas prowadzone są rozmowy i negocjacje – zdradza osoba z produkcji programu. – Tym razem poszło o to, że Hołownia chce mieć pensję taką samą jak Prokop. I najpewniej ją dostanie – dodaje.

Sam Prokop od początku powtarzał: – Nie wyobrażam sobie, żebym mógł prowadzić „Mam Talent!” z kimś innym niż Szymon. Będę robił wszystko, aby z nami pozostał.

Dla Hołowni nie są to pierwsze negocjacje ze stacją. Powtarza je bowiem regularnie co sezon. – Pierwszy raz wystąpiłem, bo mnie ciekawiło i nęciło. Miałem chęć na odrobinę szaleństwa. Drugi, by poprawić błędy z pierwszego. Trzeci i czwarty z rozpędu. Mój czwarty sezon jest najpewniej ostatnim – mówił ostatnio.

Poprzedni artykułNastępny artykuł