The Amazing Race 20

Zbliża się szokujący finał „The Amazing Race 20”

Czy finał 20 edycji The Amazing Race przejdzie do historii? | fot. CBS

Dobiega końca emisja 20 sezonu „The Amazing Race”. Już w najbliższą niedzielę stacja CBS wyemituje dwugodzinny finał, a kolosalny błąd jednej z drużyn sprawi, że emocje nie skończą się nawet po przekroczeniu linii mety. Co takiego się wydarzy?

Czy finał 20 edycji The Amazing Race przejdzie do historii? | fot. CBS
Czy finał 20 edycji The Amazing Race przejdzie do historii? | fot. CBS

Przed nami wielki finał dwudziestej edycji „The Amazing Race”. Ostatni odcinek widowiska, które realizowane było od 26 listopada do 19 grudnia zeszłego roku, zostanie nadany już w najbliższą niedzielę.

Cztery pozostałe na placu boju drużyny trafią do Japonii. Para Rachel i Dave, znani z „Big Brothera” Brendon i Rachel, kontrolerzy graniczni Art i J.J, a także spotykający się ze sobą rozwodnicy Vanessa i Ralph, stoczą walkę o przejście do ostatniego etapu.

Emocji nie zabraknie do samego końca, ponieważ błąd popełniony przez jedną z drużyn sprawi, że zobaczymy jeden z najbardziej przewrotnych i niezapomnianych finałów programu. Kiedy pierwszy z zespołów przekroczy linię mety, prowadzący Phil Keoghan ogłosi, że „zwycięska” drużyna nie wykonała jednego z zadań – Blokady.

– Przybyliście jako pierwsi. Jednak… nie wykonaliście Blokady. Musicie wykonać zadanie, nim będę mógł zameldować was na mecie – usłyszy jedna z par od prowadzącego Phila Keoghana.

Czy pechowej drużynie uda się wykonać na czas zadanie i powrócić na linię mety, nim dotrą tam pozostali uczestnicy?

Zwycięzcy otrzymają w nagrodę milion dolarów.

O programie możecie porozmawiać na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł