Reality game shows, The Glass House

USA: będzie nowa konkurencja dla „Big Brothera”

Logo programu The Glass House

Stacja ABC zamierza wystartować z nowym reality show, który stanowić będzie konkurencję dla emitowanego od 14 sezonów „Big Brothera”, emitowanego na antenie CBS. Na czym będzie polegać program?

Logo programu The Glass House
Logo programu The Glass House

W nowym programie pt. „Szklany Dom” („The Glass House”) widzowie będą mogli oglądać zmagania kilkunastu osób, żyjących pod obstrzałem kamer i rywalizujących o 250 tys. dolarów.

W show weźmie udział 14 osób, rywalizujących o sympatię widzów. Telewidzowie uzyskają znaczący wpływ na przebieg programu: będą mogli wspierać swoich faworytów, decydować o tym, kto powinien opuścić widowisko, a kto powinien do niego powrócić. Jakby tego było mało, widzowie będą mieć wpływ na to, w co będą ubierać się uczestnicy, co będą jeść i gdzie będą spać.

Widzowie będą też mogli dostarczać zawodnikom informacje na temat toczonej gry i wpływać na rozwój ich strategii. Wszelkie głosowania zostaną przeprowadzone za pośrednictwem strony ABC.com.

Producentem wykonawczym „Szklanego Domu” jest Kenny Rosen, wcześniej pracujący przy takich programach jak „Hell’s Kitchen” i „Big Brother”.

Widowisko wystartuje w poniedziałek, 18 czerwca w amerykańskiej stacji ABC. Reality show będzie można oglądać na żywo przez Internet.

Poprzedni artykułNastępny artykuł