X Factor 2

„X Factor 2” – odcinek 7: kogo zobaczymy w odcinkach na żywo?

Jurorzy programu X Factor | fot. TVN

W kolejnym odcinku „X Factor” nie brakowało emocji – jurorzy wybrali tych uczestników, których będziemy oglądać w odcinkach na żywo.

Jurorzy programu X Factor | fot. TVN
Jurorzy programu X Factor | fot. TVN

Z każdej grupy musiało odpaść dwóch uczestników. Na pierwszy ogień poszła grupa Tatiany Okupnik. Jurorce w podjęciu tej trudnej decyzji pomagała Verona Chard – brytyjska wokalistka i aktorka, która uczyła Okupnik śpiewu. W grupie Tatiany znaleźli się najmłodsi uczestnicy, od 16 do 24 roku życia: Anna Antonik, Bożena Mazur, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska oraz Klaudia Szafrańska. Z show wyeliminowane zostały Bożena Mazur i Klaudia Szafrańska.

Czesławowi Mozilowi w wyborze zespołów do kolejnego etapu pomagała Ewa Farna. Zespoły, które znalazły się pod opieką Czesława to: Okay, Che Donne, Soul City, The Chance oraz De Facto. Wybór był trudny, a Czesław nie zgadzał się z opinią Farny. Ostatecznie z programem pożegnały się grupy Okay i Soul City.

Kubie Wojewódzkiemu w decyzji pomagał Leszek Możdżer. Znany muzyk przeprowadził warsztaty uczestnikom. Grupa Kuby to najstarsi uczestnicy, czyli grupa 25+: Joanna Kwaśnik, Thomas Grotto, Izabela Mytnik, Marcin Spenner oraz Paweł Biba Binkiewicz. Leszek i Kuba zgodzili się w stu procentach, że zostać powinni Joanna Kwaśnik, Marcin Spenner oraz Paweł Biba Binkiewicz. Tym samym z widowiska odpadli Thomas Grotto i Izabela Mytnik.

Już za tydzień zobaczymy pierwszy odcinek „X Factor 2” na żywo.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł