Tylko Taniec

„Tylko Taniec” – odcinek 6: znamy wszystkich półfinalistów

Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat

Szósty odcinek programu „Tylko Taniec” był pełen łez szczęścia i rozpaczy. Jurorzy wyłonili półfinalistów show. Zobaczcie, kto przeszedł dalej, a kto odpadł z widowiska.

Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat
Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat

Pierwszą uczestniczką programu była Adrianna Pałtaszyńska. Dziewczyna zatańczyła modern – otrzymała od jury trzy zielone gwiazdki. Tylko Mazurówna była na „nie”. Jurorka skrytykowała w dodatku Andersza, który zachwycał się piruetami uczestniczki. – Idź do opery, a nie tutaj – skwitowała.

Po Adzie zatańczył Dawid Ignaczak. Malitowski był pewien, że to najlepszy popping, jaki widział w programie. Uczestnik otrzymał cztery zielone gwiazdki. Po nim na scenie pojawił się zespół Nowinka, który otrzymał aż cztery zielone gwiazdki – jury było pewne, że energia w tańcu była ogromna.

Kolejną uczestniczką była Betty Q. Dziewczyna tańczyła burlesque. Jedynie Mailtowski dał zieloną gwiazdkę. Pozostałym członkom jury występ dziewczyny nie przypadł do gustu. Mazurówna skomentowała, że Betta Q jest przesłodzona.

Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek zaprezentowali tango, które przypadło jury do gustu. Po nich zatańczyła ośmioletnia Vanessa Skibińska – dostała cztery zielone gwiazdki.

14-letni Arkadiusz Szubiński zatańczył hip-hop i popping. Dostał trzy zielone gwiazdki i jedną czerwoną – od Krystyny Mazurówny. Tancerka stwierdziła, że ocenia go jako dorosłego, nie jako dziecko. Zaproponowała, żeby dalej ćwiczył. Pozostałym członkom jury się podobało.

Out of Norm to kolejni uczestnicy programu. Tancerze pochodzą z Warszawy i zatańczyli breakdance – otrzymali cztery zielone gwiazdki.

Po nich zatańczyła Maria „Burza” Marczak. Pokazała taniec poi, który nie spodobał się on jury. Padły cztery czerwone gwiazdki, jednak Andersz zmienił zdanie w trakcie ocen jury. Stwierdził, że daje zieloną gwiazdkę, bo dziewczyna kocha to, co robi.

Po niej pojawił się zespół Rachu Ciachu Dance. Zespół bardzo przypadł jury do gustu – otrzymał cztery zielone gwiazdki.

Po występach mogliśmy obejrzeć wybory półfinalistów.

Do kolejnego etapu show zakwalifikowali się:

– Robert Krajewski
– Katarzyna Błoch i Marek Zaborowski
– Michał Piowowarski
– Monika Musiał
– Zespół ludowy Ziemia Myślenicka
– Caro Dance
– Top Toys
– Rapsodia
– Cezary Olszewski i Barbara Zielińska
– Lillipops
– Kadryl
– Fair Play Kwadrat
– Matusz Krzywaźnia
– Joanna Sikorska
– Dawid Ignaciak
– Tomasz Pałasz
– Joanna i Jarosław Derybowscy
– Dou Rock
– Barbara Zielińska i Marcin Olszewski
– Łukasz Matera i Skawrek
– Monsterbots
– Damn Girls
– Catch the Flava
– Samba Afro Carnaval
– Only Boys
– Justyna Możdżonek i Mateusz Brzozowski
– Arkadiusz Szubiński
– Mateusz Fantom Krzwaźniak
– Jekaterina Romankova i Justas Kucinkas
– Takt

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł