Tylko Muzyka 03

„Tylko Muzyka 3” – odcinek 5: relacja z ostatniego castingu. Znamy wszystkich półfinalistów!

Jurorzy programu Tylko Muzyka | fot. STUDIO69

W piątym odcinku trzeciej edycji „Tylko Muzyka” zobaczyliśmy ostatnią relację z castingu, a jurorzy wybrali półfinalistów programu. Kogo zobaczymy w kolejnym etapie?

Jurorzy programu Tylko Muzyka | fot. STUDIO69
Jurorzy programu Tylko Muzyka | fot. STUDIO69

Podczas ostatniego castingowego odcinka nie obyło się bez spięć między jurorami, którzy nie zgadzali się w ocenach wykonawców.

Występ dziewczyn z zespołu Red Heels, który i tak nie dostał się do półfinału, również rozpalił emocje wśród jurorów. Wokalistki z Katowic wybrały piosenkę Michaela Jacksona „Billie Jean”, ale zaproponowały zupełnie nową aranżację. Jedna z członkiń grupy grała na skrzypcach, druga na wiolonczeli. Po występie zespołu Kora wypaliła, że Michael Jackson był prostakiem i że Wojtek „Łozo” Łozowski też jest prostym człowiekiem.

Wykonanie nie spodobało się Wojtkowi Łozowskiemu, który wyznał, że zezłościł się, że ktoś tak przerobił hitowy utwór Michaela. – To coś innego niż Michael, który był prostacki – rzuciła Kora. – Nie można czegoś takiego robić z jego piosenką, to jest Mike – oburzał się „Łozo”. – Bo ty jesteś prosty człowiek – atakowała Łozowskiego liderka Maanam. „Łozo” zrezygnował z utarczek słownych, a dziewczyny dostały drugą szansę, by zaśpiewać inny utwór. Niestety, to nie pomogło. Choć przeszły eliminacje castingowe, w ostatecznej selekcji nie dostały się do półfinału.

Do półfinału „Tylko Muzyka 3” trafili:
– Olivia Wieczorek
– Chłopcy kontra Basia
– Najlepszy Przekaz w Mieście
– Czessband
– Ifi Ude
– Tomasz Madzia
– Venflon
– Jimmie Wilson
– Piotr Wiśniewski
– Bliss
– Hanka
– Pocket Size Sun
– Ustronsky
– Michał Kuczyński
– November Project
– Irena
– Klemzmafour
– Dominika Kurdziel
– Regeneration
– Katarzyna Moś
– Szulerzy
– Teddy Jr
– Tax Free
– Lemon
– Sebastian „Biały” Białek
– Aleksandra Pęczek
– Empire
– Jakub Szyperski
– Gethomil Lamarre
– Backstage Acoustic
– Mama Selita
– Leszek Sypniewski

Poprzedni artykułNastępny artykuł