X Factor 2

„X Factor 2” – odcinek 5: relacja z ostatniego castingu

Jurorzy programu X Factor | fot. EASTNEWS

W sobotę obejrzeliśmy ostatnią relację z castingów do drugiej edycji programu „X Factor”. Tym razem największe wrażenie na jurorach i zgromadzonej publiczności zrobiła piękna Uljana.

Jurorzy programu X Factor | fot. EASTNEWS
Jurorzy programu X Factor | fot. EASTNEWS

Ostatni casting, ostatnie wolne miejsca w półfinałach i zacięta rywalizacja uczestników. W sobotę widzowie „X Factor 2” zobaczyli wielu dobrych wokalistów, ale na scenie nie zabrakło również uczestników pozbawionych talentu.

Jedną z takich osób była Pati Sokół, fanka Kuby Wojewódzkiego, która uwiodła jurorów swoją osobowością, ale niestety brak umiejętności śpiewania sprawił, że nie została przepuszczona do kolejnego etapu show.

Duże wrażenie na Kubie, Czesławie i Tatianie zrobiła także Diana, używająca pseudonimu scenicznego „Di”. Założycielka rockowej grupy składającej się z samych modeli bardzo chciała zaprezentować mocne brzmienie swojego wokalu, niestety bezskutecznie. Kiedy dziewczyna zeszła ze sceny, Kuba stwierdził, że była połączeniem Joli Rutowicz i „Dody”.

Wiarę w muzyczny talent przywróciła jurorom 20-letnia Uljana w Kijowa. Jej wykonanie utworu Christiny Aguilery „Ain’t No Other Man” wywołało poruszenie w szeregach jury. – Twój talent nie mieści się w jednej strefie czasowej. Dla mnie jesteś znakomita – zachwycał się Kuba. Co ciekawe, na niezwykłą urodę dziewczyny uwagę zwróciła Tatiana Okupnik. – Szkoda, że ja będę mówiła o urodzie, ale muszę zacząć od tego. Jesteś taka śliczna! – powiedziała. Uwadze jurorki nie uszedł także talent Uljany. – Masz skarb, którym jest twój głos i baw się nim po swojemu, nie naśladuj – dodała. Czesław stwierdził zaś, że tak pięknego wokalu nie słyszał od dawna.

[Dziennik]

Poprzedni artykułNastępny artykuł