Tylko Muzyka 03

„Tylko Muzyka 3” – odcinek 4: November Project i Sebastian Białek zachwycili jurorów

Maciej Rock i Natasza Urbańska w programie Tylko Muzyka | fot. newspix.pl

Sebastian „Biały” Białek, Kuba Kowaliszyn, Ola Pęczak i grupa November Project zachwycili jurorów i publiczność. Wystąpili na scenie w czwartym odcinku show „Tylko Muzyka” i trzeba przyznać, że ją podbili! Tylko jedna grupa Vivo, składająca się z siedmiu dziewczyn, oraz Krzysztof Rydzelewski nie spodobali się jurorom i odpadli.

Maciej Rock i Natasza Urbańska w programie Tylko Muzyka | fot. newspix.pl
Maciej Rock i Natasza Urbańska w programie Tylko Muzyka | fot. newspix.pl

NW czwartym odcinku „Tylko Muzyka ” na scenie pojawiło się mnóstwo muzycznych talentów. Zarówno scenę jak i serca jurorów oraz publiczności podbił 10-letni Kuba Kowaliszyn, który niesamowicie grał na perkusji. Jurorów zachwyciła również 16-letnia Ola Pęczak, która słodkim głosem zaśpiewała utwór „Your Song” z repertuaru Ellie Goulding.

Bardzo pozytywne emocje towarzyszyły występowi grupy November Project, w którego skład wchodzi kilku niepełnosprawnych muzyków. Zespół wykonał swój utwór w rymie reggae. Jurorzy byli zachwyceni, a Kora otrzymała prezent od jednego z członków zespołu – broszkę wykonaną z kory. Trzeba przyznać, że poczucie humoru, dystans, występ oraz hasło, które November Projekt przedstawiło („Must be the Luzik”) zadziałały i grupa przeszła do następnego etapu.

Jednak największe emocje wywołał występ ostatniego uczestnika – Sebastiana „Białego” Białka. Raper wykonał swój autorski utwór „Walczę do końca”, który jest jego głosem w sprawie walki o syna. „Biały” chce, by ojcowie nie byli dyskryminowani w Sądach Rodzinnych. Co ciekawe, mężczyzna ma już mnóstwo fanów – na Facebooku ludzie popierają go i mają nadzieję, że dzięki temu występowi artysta uzyska pełne prawa do wychowywania swojego synka.

W czwartym odcinku „Tylko Muzyka” na scenie zaprezentowali się również Whitestok, Kuba Szyperski, Krzysztof Rydzelewski, Teddy Jr., DC/AC, Adrian Okrzeja, Klezmafour, Vivo, Lemon oraz Dominika Kurdziel.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł