Tylko Taniec

Nina Terentiew oczekuje na powrót Alana Andersza

Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat

Dla Alana Andersza udział w tanecznym show Polsatu „Tylko Taniec” to okazja na rozwój kariery. Niestety, tuż przed premierą programu młody aktor wdał się w bójkę, na skutek której doznał poważnych obrażeń głowy i wylądował w szpitalu. Teraz, kiedy wiemy, że Alan powraca do zdrowia, coraz częściej pojawia się pytanie, czy powróci do roli jurora w programie.

Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat
Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat

Jak pod magazyn „Twoje Imperium”, ojciec Alana Andersza nie chce na ten moment wyrokować w tej kwestii. – Jest zbyt wcześnie aby o tym rozmawiać – mówi.

Jednocześnie Nina Terentiew – dyrektor programowa Polsatu – zapewnia, że nie zamierza szukać zastępstwa za młodego tancerza, a jego miejsce w programie „Tylko Taniec” jest niezagrożone. – Alan Andersz znalazł się w ciężkiej sytuacji i teraz liczy się jedynie to, aby jak najszybciej wyzdrowiał. Naciski z naszej strony lub jakieś nerwowe ruchy byłyby nie na miejscu. O pracę w „Tylko Taniec” Alan nie musi się martwić. Zastępstwa nie szukamy. Wróci do naszego programu, gdy będzie mógł. Równie dobrze może pojawić się w pierwszym odcinku, jak i w ostatnim. Czekamy na niego! – powiedziała Terentiew.

Jednak jak podaje „Twoje Imperium”, osoby pracujące przy produkcji show nie są zachwycone tą niejasną sytuacją. – Nie wiemy, jak pisać scenariusz kolejnych odcinków i czy stylistka ma mu szukać ciuchów – mówią na łamach „Twojego Imperium”.

[Dziennik]

Poprzedni artykułNastępny artykuł