Surowi rodzice, Taniec z Gwiazdami 14, X Factor 2

Edward Miszczak o odejściu Mai Sablewskiej i przyszłości „Tańca z Gwiazdami”

Edward Miszczak, Maja Sablewska | fot. Super Express

Stacja TVN zaprezentowała swoją wiosenną ramówkę. Dyrektor programowy Edward Miszczak powiedział, dlaczego Maja Sablewska nie zasiądzie w jury kolejnej edycji „X Factora”, a także zdradził kilka słów o przyszłości „Tańca z Gwiazdami”.

Edward Miszczak, Maja Sablewska | fot. Super Express
Edward Miszczak, Maja Sablewska | fot. Super Express

– Jurorzy nie chcieli ze sobą pracować. Z nową jurorką współpracuje im się świetnie – powiedział o Miszczak o zakończeniu współpracy z Sablewską. – Mam ogromny sentyment do poprzedniej jurorki. Trochę nas wyratowała z opresji, bo długo nie mieliśmy tej trzeciej osoby. Wzięliśmy rozwód, trochę się nam to nie poskładało. Jest druga jurorka. Telewizja jest szeroka. Myślę, że Maja znajdzie dla siebie miejsce. Może nie będzie miała tych problemów, które miała tutaj. Po prostu takie jest życie. Spieszmy się kochać gwiazdy tak szybko odchodzą – dodał.

Miszczak nie jest pewny kontynuacji „Tańca z Gwiazdami”. Na pytanie, czy widowisko wróci jesienią, odpowiada: – Chyba tak. Wszystko zależy od tego jak się powiedzie program „Surowi rodzice”. To bardzo trudne poszukiwania TVN-u w czasach, gdy wszyscy śpiewają i tańczą, a my próbujemy zobaczyć kto to ogląda i jakie ma problemy.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł