Taniec z Gwiazdami 13

„Taniec z Gwiazdami 13”: Anna Wendzikowska i Michał Stukan już nie zatańczą

Anna Wendzikowska i Michał Stukan | fot. AKPA

W piątym odcinku „Tańca z Gwiazdami 13” pary zatańczyły sambę i walca wiedeńskiego. Jurorzy nie szczędzili im surowych ocen. Szczególnie Iwona Pavlović i Piotr Galiński z łatwością wychwytywali techniczne i rytmiczne wpadki. Surowym okiem na tancerzy spoglądał też Janusz Józefowicz. Choreograf dostrzegł „sztywność” Kacpra Kuszewskiego w ognistej sambie, u Kasi Pakosińskiej zauważył brak „bezwarunkowej radości życia”, a Dariusza Kordka skrytkował za „zachowawczą postawę” w tańcu.

Anna Wendzikowska i Michał Stukan | fot. AKPA
Anna Wendzikowska i Michał Stukan | fot. AKPA

Tym razem nie doszło do spięć między jurorami, ale atmosferę skutecznie podgrzewali prowadzący. Najpierw Natasza Urbańska zażartowała, że musi „zapytać swojego dowódcę”, czy Piotr Gąsowski mógłby jej zrobić oddychanie „usta-usta”. Nowa prowadząca w trakcie całego programu dawała do zrozumienia, że bardzo się liczy ze zdaniem ukochanego męża – Janusza Józefowicza.

W piątym odcinku „Tańca z Gwiazdami 13” najwięcej głosów widzów zdobyli Kacper Kuszewski i Anna Głogowska. Najsłabiej, zdaniem jurorów wypadli Jagna Marczułajtis i Krzysztof Hulboj, ale widzowie dali im jeszcze jedną szansę.

Z programem pożegnali się Anna Wendzikowska i Michał Stukan.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł