Big Brother, Idol 4, The Voice of Poland

„The Voice” – odcinek 3: nowi kandydaci i występ Piotra Lato

Piotr Lato w programie The Voice | fot. TVP

Jurorzy-trenerzy widowiska „The Voice od Poland”, wysłuchali kolejnych utalentowanych wokalistów, spośród których wybrali najlepszych. Podczas przesłuchań w ciemno pojawił się nawet uczestnik „Big Brothera” Piotr Lato. Znamy też kolejne nazwiska, które trafiły do poszczególnych trenerów.

Piotr Lato w programie The Voice | fot. TVP
Piotr Lato w programie The Voice | fot. TVP

Największą niespodzianka był nieudany występ Piotra Lato, dawnego uczestnika pierwszej edycji 'Big Brothera”, który przed laty próbował także swoich sił w czwartej edycji „Idola”. Jako młody chłopak, Piotrek marzył o karierze muzycznej. Potem jednak musiał z czegoś żyć: zatrudnił się w dziale marketingu jednej z firm developerskich. Rok temu Lato rzucił pracę i postanowił znów zająć się swoją karierą muzyczną.

Na swój wielki come back w telewizji Piotr Lato wybrał piosenkę o tytule „I’m stil Alive”. Niestety, żadnemu z jurorów nie spodobał się ten utwór, nie poznali tez Piotra. Piasek stwierdził, że słyszał ogień w głosie Piotra, ale nie zawsze trafiał on w dźwięki. – Grzegorz Lato trafiał bardziej – powiedziała Kayah. Z kolei Ania Dąbrowska stwierdziła, że Piotr skopiował coś, co słucha namiętnie: – W twoim wykonaniu nie było nic wyjątkowego.

Do kolejnego etapu programu przeszli:
Ekipa Nergala: Ewelina Kordy, Adam Miroszczuk, Ares Chadzinikolau
Ekipa Kayah: Kaja Domińska, Karolina Leszko, Marcin Koczot
Ekipa Ani Dąbrowskiej: Dominika Skowron, Marta Maliszewska
Ekipa Andrzeja Piasecznego: Rafał Szatan, Natalia Skalska

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł