The X Factor

Incydent w ćwierćfinale brytyjskiego „The X Factor”: grupa mężczyzn wtargnęła na scenę

Grupa mężczyzn wtargnęła na scenę brytyjskiego "The X Factor" | fot. YouTube

Do niecodziennej sytuacji doszło w trakcie ćwierćfinału brytyjskiego „The X Factor”, kiedy to na scenę wtargnęła grupka mężczyzn i na krótką chwilę przerwała końcówkę występu Honey G.

W trakcie programu Honey G wykonywała utwór „Can’t Touch This” MC Hammer. Gdy raperka kończyła piosenkę, na scenę wtargnęła grupka mężczyzn, która przerwała występ uczestniczki. Chwilę później do akcji wkroczyła ochrona i wyprowadziła ze studia osoby zakłócające program.

– Występ przerwało czterech mężczyzn z pomocą jednej osoby z obsługi. Cała piątka przebywała na widowni. Zakłócający zostali przesłuchani przez policję i ochronę, a następnie wyproszeni z budynku – czytamy w oficjalnym komunikacie producentów programu.

Szybkie stanowisko twórców „The X Factor” nie rozwiało jednak wszystkich wątpliwości. Część internautów jest przekonana, że akcja była zaplanowana.

Do zamieszania przyznała się grupa TrollStation, która zajmuje się prankami. W przeszłości kilkakrotnie udało im się zakłócić m.in. mecze Tottenhamu.

Zamieszanie w programie nie pomogło kontrowersyjnej raperce, która odpadła z programu.

[Interia]

Poprzedni artykułNastępny artykuł