Taniec z Gwiazdami 13

„Taniec z Gwiazdami”: dlaczego zwolniono Katarzynę Skrzynecką i kto ją zastąpi?

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka | Foto: TVN

Po wielu latach pracy Katarzynie Skrzyneckiej podziękowano za prowadzenie „Tańca z Gwiazdami”. Dlaczego? Powodem są profesjonalne badania, które zleciła TVN. Skrzynecka wypadła w nich najsłabiej.

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka | Foto: TVN
Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka | Foto: TVN

Według informacji „Faktu”, TVN zleciła profesjonalne badania. Przeanalizowano wszystkie edycje, zwracano uwagę na każdy szczegół związany ze stałą obsadą show. Najsłabiej – jak czytamy – wypadła właśnie Skrzynecka. Zgubiła ją rutyna. – O tym, że w programie trzeba coś zmienić, myślano już dawno – mówi osoba dobrze znająca kulisy „Tańca z Gwiazdami”. – Prawda jest jednak taka, że nie do końca był na to pomysł. Postanowiono dobrze przyjrzeć się nie tylko ostatniej edycji, ale także poprzednim – dodaje informator.

Co się okazało? – Rozmowy, która Kasia przeprowadzała za sceną, nie miały takiej temperatury, jaką powinny mieć. To wszystko stało się przewidywalne, ona weszła w rutynę. Brakowało nowych elementów, zaskoczeń, niekonwencjonalnych żartów – tłumaczy „Faktowi” osoba dobrze znająca kulisy programu. – Poza tym stali tancerze zaczęli od jakiegoś czasu traktować Kaśkę jak dobrą znajomą, a to sprawiało, że rozmowy bywały po prostu nudne – dodaje informator gazety.

Nieco lepiej w tych badaniach wypadł Piotr Gąsowski i dlatego – jak sugeruje „Fakt” – prawdopodobnie zachowa pracę, przynajmniej w najbliższej, 13 edycji show. Jak czytamy, Gąsowski również został oceniony jako powtarzalny, ale od czasu do czasu robił coś zaskakującego, np. pokazał gołą klatę czy opowiedział dwuznaczny żart.

Podobno Gąsowski jest pewny, że jesienią będzie miał pracę w niedzielne wieczory. Dariusz Staśkiewicz, menadżer Gąsowskiego, wyznał w rozmowie z „Super Expressem”, że jego podopieczny ma to zagwarantowane: – Wiem, że Piotrek jest w „Tańcu z Gwiazdami” – powiedział.

Obecnie trwa gorąca dyskusja o tym, kto zastąpi Skrzynecką na stanowisku prowadzącej. Telewizja TVN oficjalnie zdementowała kandydaturę Kasi Cichopek. „Katarzyna Cichopek nie wystąpi w 13 edycji programu. Kto zatem zostanie nową prowadzącą? O tym poinformujemy już niedługo!” – czytamy na oficjalnej stronie TVN.

Spekuluje się, że spore szanse na angaż mają m.in. Dorota Gardias i Dorota Wellman. Mowa jest także o Kindze Rusin, Patrycji Kazadi i Joannie Liszowskiej. O tym, że aktorka przebywająca obecnie na urlopie macierzyńskim otrzymała jakąś poważną propozycję telewizyjną, wspomina także jej menedżerka. Nie chce jednak ujawniać, czy chodzi o „Taniec z Gwiazdami”. – To poważna telewizyjna produkcja – mówi w rozmowie z „Super Expressem” agentka Liszowskiej. – Będzie to coś zaskakującego, ale nie mogę jeszcze tego zdradzić – dodaje.

Poprzedni artykułNastępny artykuł