The Voice of Poland

Natalia Kukulska, Kayah i Adam Darski w jury „The Voice”

Natalia Kukulska | fot. mwmedia

Znamy już trzech spośród czterech jurorów programu „The Voice”. Oprócz Adama Darskiego wśród sędziów pojawią się jeszcze Kayah i Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska | fot. mwmedia
Natalia Kukulska | fot. mwmedia

Jak donosi „Fakt”, producenci silnie zabiegali o Dodę, ale ta odmówiła, gdy dowiedziała się, że jednym z członków jury będzie jej były narzeczony Adam „Nergal” Darski. Zamiast Dorot Rabczewskiej zdecydowano zaproponować współpracę Kayah, która ma już doświadczenie w zasiadaniu w jury programów rozrywkowych. Wcześniej oceniała uczestników polskiej edycji „Fabryki Gwiazd”.

Według informacji tabloidu kolejnym sędzią zostanie Natalia Kukulska. – Artystce bardzo spodobał się format naszego programu – zdradziła „Faktowi” osoba z produkcji show. Za udział w programie piosenkarka dostanie aż 300 tysięcy złotych.

Zdaniem „Faktu”, TVP2 nie szczędzi pieniędzy na swoje nowy show, chce bowiem mieć najlepsze i w pełni profesjonalne jury bez względu na koszta. – Stawiamy na ludzi, którzy mają bardzo duże doświadczenie na rynku muzycznym – powiedział informator „Faktu”.

W jury „The Voice of Poland” mają w sumie zasiadać cztery osoby. Kto Waszym zdaniem dołączy do Kayah, Nergala i Kukulskiej?

Poprzedni artykułNastępny artykuł