Big Brother, Big Brother 2

Monika Sewioło i Wojciech Witczak razem?

31-letnia Monika Sewioło – gwiazda pierwszej edycji „Big Brothera”, która zasłynęła z nagiej kąpieli pod prysznicem przy publice złożonej z męskiej części mieszkańców Domu Wielkiego Brata, wraca na salony. Ostatnio pojawiła się na jednej z imprez w Warszawie… w towarzystwie bohatera „Big Brother 2”.

Przed laty Monika Sewioło – oprócz prysznicowego skandalu, zasłynęła w Domu Wielkiego Brata ze stwierdzenia „Wiecie, że w ogóle nie myślę o mężu?”, które padło w pierwszych dniach trwania reality show. Opinia publiczna była zbulwersowana i nie zostawiła na niej suchej nitki. Oburzenie sięgnęło zenitu, gdy 23-letnia wówczas Monika, nie odpędziła spod kabiny mężczyzn, którzy z jej nagiej kąpieli urządzili sobie tak zwane „kino”. Nie uzyskawszy sympatii telewidzów, Sewioło już jako druga opuściła Dom Wielkiego Brata. Liczyła, że po programie czeka ją wielka kariera; chciała być piosenkarką. Po udziale w widowisku wzięła udział w sesji dla magazynu „Playboy”, wraz z zespołem Nietykalni nagrała płytę „Wiatr”, ale jej marzenia ziściły się tylko na krótko.

W niedługim czasie w tabloidach pojawiły się informacje, że Monika rozstała się z dotychczasowym mężem; później często widywano ją w towarzystwie bogatych mieszkańców warszawki. Wiadomo, że przez kilka lat Sewioło była partnerką ponad 60-letniego Ryszarda Krajewskiego, producenta telewizyjnego. Po raz ostatni o Monice było głośno słychać w roku 2005, gdy spowodowała wypadek samochodowy.

Teraz, po latach ciszy medialnej, Sewioło powróciła na salony. Dawna gwiazda „Big Brothera” pojawiła się ostatnio na jednej z imprez – premierze Lexusa RX 350 w Warszawie. Co ciekawe, Monika gościła w towarzystwie 47-letniego uczestnika drugiej edycji programu „Big Brother” – Wojciecha Witczaka. Gdy w 2002 roku Wojtek brał udział w reality show, był szczęśliwym mężem i ojcem. Wydaje się, że jego sytuacja rodzinna uległa zmianie, bowiem na ostatniej imprezie było można zaobserwować Witczaka obejmującego bohaterkę pierwszego sezonu „Wielkiego Brata”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł