The Amazing Race 11: All-Stars

Finałowe „zrównanie” drużyn nie było przypadkowe

Jedna z finalistek „The Amazing Race 11: All-Stars” zdradziła, że finałowe „zrównanie” drużyn było zamierzone, co czyni finał programu niemal bezwartościowym.

Finałowe trzy zespoły biorące udział w jedenastym sezonie „The Amazing Race” miały za zadanie tylko wsiąść do samolotu z Hawajów do San Francisco. „Byliśmy zobligowani, by wsiąść w jeden jedyny samolot z Hawajów do San Francisco. Był to lot kontrolowany przez producentów, w którym musiały się znaleźć wszystkie drużyny” – powiedziała Mirna.

Zawodnicy nie mieli żadnych innych możliwości dotarcia do celu. Finał wyścigu sprowadzał się więc do jak najszybszego zdobycia taksówki i dotarcia do odpowiedniej lokacji w San Francisco. „Nasz kierowca taksówki nie miał pojęcia, gdzie jest cokolwiek w San Francisco” – dodała Charla. Takie działania producentów uczyniły finał jedenastej edycji „The Amazing Race” niemal bezwartościowym.

W jednym z wywiadów kuzynki zdradziły także, że widzowie nie mieli okazji zobaczyć ostatniej Blokady, gdzie podczas pobytu na Hawajach zadaniem uczestników było skoczyć z klifu. Inną ciekawostką może być fakt, że tuż przed finałowymi zmaganiami uczestników „The Amazing Race 11”, mieli oni możliwość… obejrzenia w telewizji finału „The Amazing Race 10”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł