Amazonki, Bar 2, Big Brother, Big Brother 2

Manuela i Tomek na balu w Wałbrzychu

Manuela w grudniu ubiegłego roku wyszła za mąż. Ślub kościelny odbył się w Luboniu. Manuela przyjęła nazwisko męża. Sylwestra spędzili razem w Wałbrzychu, w zaprzyjaźnionym klubie Atlantis. Podróż poślubna planowana jest na drugą połowę stycznia. Manuela pojawiła się z mężem na balu, na którym Nowy Rok witały gwiazdy wszystkich polskich reality shows – między innymi Grzegorz Mielec, Piotr Lato, Małgosia Maier, Agnieszka Peczyńska („Amazonki”), Agnieszka Lorek, Narine Torosjan (znana z „Baru 2”) i Wiktor Pniewski („Amazonki”). Dziewczyna przez ponad rok ukrywała przed mediami ukochanego – fryzjera Tomka Jabłońskiego. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

”Byłam w trasie promującej film „Gulczas – a jak myślisz?”, w Gorzowie Wielkopolskim. Przed premierą chciałam się zrobić na bóstwo. Poszłam do hotelowego fryzjera. Tam zobaczyłam Tomka. Z miejsca mnie zauroczył. Ujęły mnie jego oczy, dostrzegłam w nich dobro” – opowiada Manuela. Wszystko potoczyło się błyskawicznie. Manuela zaprosiła Tomka na dyskotekę, gdzie – zamiast tańczyć – przegadali całą noc. Wyjechała, ale nie mogła go zapomnieć. Gdy znów zjawiła się w Gorzowie i szykowała na finał 2 edycji „Big Brother”, poprosiła Tomka, by ją uczesał. Okazało się, że on także nie mógł o niej zapomnieć, ale bał się, że Manuela nie traktuje go poważnie, bo „zalicza facetów w każdym mieście”.

Zaprosiła go do siebie na święta rok temu i przedstawiła rodzicom jako kolegę. „Mamie wydało się to podejrzane, bo zawsze o nowych chłopakach mówiłam, jak o potencjalnych narzeczonych”. Wyjechali razem na sylwestra na Majorkę. „To był cudowny tydzień. Żar lał się z nieba i sama nie wiem, kiedy zaczęliśmy się całować. Wtedy postanowiliśmy, że będziemy razem”. Po powrocie Tomek rzucił pracę w Gorzowie i zamieszkali razem w Poznaniu. Oświadczył się jej 15 maja, na dyskotece. Oświadczając się Manueli – 15 maja, na dyskotece, Tomek włożył jej na palec… numerek od szatni.

Później ofiarował jej pierścionek – podwójny opal otoczony trzema diamentami i osadzony w platynie. Obrączki, którymi się wymienili, są złote. Manuela szalała ze szczęścia. Początkowo ślub zaplanowali na wrzesień, musieli go jednak przesunąć na Boże Narodzenie. „Dzięki temu na uroczystość w rodzinnym Luboniu przyjechało wielu naszych przyjaciół z zagranicy”. „Tomek ma wszystkie cechy, jakich szukałam u mężczyzny – jest męski, stanowczy, a przy tym uczuciowy, wrażliwy. Ma też ogromne poczucie humoru. Czuję się przy nim bardziej kobieca” – mówi Manuela. Dziewczyna nie ukrywała radości na balu sylwestrowym w Wałbrzychu przed znajomymi z „Big Brother”.

Manuela Michalak ma 28 lat, studiuje politologię w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarskich w Poznaniu, jest przedstawicielką handlową firmy zajmującej się dystrybucją produktów medycyny naturalnej. Występuje w programie „Maraton Uśmiechu” stacji TVN. Popularność zdobyła w 2001 roku, kiedy zajęła drugie miejsce w finale pierwszej edycji „Big Brother”. Tomasz Jabłoński ma 25 lat, jest fryzjerem, ostatnio bez stałej pracy, czesze prezenterki TVN. Do niedawna mieszkał w Gorzowie, gdzie pracował w hotelowym salonie fryzjerskim.

[Na Żywo]

Poprzedni artykułNastępny artykuł