„Hell’s Kitchen 2” w Polsacie

15 października Telewizja Polsat rozpocznie emisję drugiej edycji popularnego amerykańskiego reality show „Hell’s Kitchen”, którego gwiazdą jest Gordon Ramsay – światowej sławy szef kuchni z Wielkiej Brytanii, który cieszy się reputacją genialnego kucharza i jednocześnie bezwzględnego perfekcjonisty, tyranizującego swoich podwładnych.

Ramsay ponownie zaprasza dwunastu najodważniejszych adeptów sztuki kulinarnej, by pod jego nadzorem zdobywali mistrzowskie umiejętności, ale przede wszystkim rywalizowali o nagrodę główną: własną restaurację w nowo otwartym hotelu-kasynie w Las Vegas (Red Rock Hotel and Casino). Już na samym początku Ramsey dokona podziału uczestników na dwie drużyny: Czerwoną – kobiet i Niebieską – mężczyzn. Czytaj

Start „Hell’s Kitchen 2”

W poniedziałek w amerykańskiej telewizji FOX rozpoczęła się emisja drugiego sezonu „Hells’ Kitchen”.

W programie bierze udział 12 uczestników, którzy pod okiem światowej sławy szefa kuchni Gordona Ramsay’a, przez kilka tygodni prowadzić będzie restaurację „Hell’s Kitchen” i rywalizować w gotowaniu. Najgorsi będą stopniowo eliminowani z gry. Zwycięzcę wybierze sam Gordon Ramsay. W Polsce pierwszą edycję programu było można oglądać w TV4 oraz w Polsacie.

„Hell’s Kitchen” od 4 grudnia w TV4

W niedzielę, 4 grudnia TV4 rozpocznie emisję amerykańskiego reality show „Hell’s Kitchen”, z udziałem słynnego szefa kuchni Gordona Ramsay’a. W programie weźmie udział grupa uczestników, która pod okiem Ramsaya przez kilka tygodni prowadzić będzie restaurację „Hell’s Kitchen” i rywalizować w gotowaniu. Najgorsi będą stopniowo eliminowani z gry. Wśród zawodników znalazły się osoby z różnym doświadczeniem kulinarnym: od smażenia hamburgerów, przez gotowanie dla szóstki własnych dzieci, po sukcesy w grillowych przyjęciach. Zwycięzca widowiska stanie się właścicielem własnej restauracji. Wybierze go sam Gordon Ramsay, światowej sławy szef kuchni z Wielkiej Brytanii. Reality show składa się z 11 odcinków i będzie emitowany w każdą niedzielę o 11:00 w TV4. Obecnie w Stanach Zjednoczonych trwają przygotowania do rozpoczęcia drugiej edycji „Hell’s Kitchen”. Program zagości na antenie telewizji FOX w 2006 roku.