Hell's Kitchen

Mateusz Gessler poprowadzi polską edycję „Hell’s Kitchen”?

Mateusz Gessler | fot. Warszawa Wschodnia

Polską edycję reality show „Hell’s Kitchen”, którą wiosną pokaże Polsat, poprowadzi najprawdopodobniej Mateusz Gessler, szef kuchni restauracji Warszawa Wschodnia.

Mateusz Gessler | fot. Warszawa Wschodnia
Mateusz Gessler | fot. Warszawa Wschodnia

Według informacji pozyskanych przez Wirtualne Media, Mateusz Gessler jest murowanym faworytem do poprowadzenia „Hell’s Kitchen”. Podobno producenci show brali pod uwagę jeszcze zatrudnienie do tej roli Wojciecha Modesta Amaro. Jednak szef kuchni restauracji Atelier Amaro zamierza skupić się na gotowaniu i nie planuje pojawiać się w kolejnym projekcie telewizyjnym. Amaro jest bowiem jurorem w programie „Top Chef”, którego druga edycja znajdzie się w Polsacie wiosną.

W pierwszej edycji „Top Chefa” brał także udział Mateusz Gessler. W jednym z odcinków uczestnicy programu przygotowywali potrawy w prowadzonej przez niego restauracji Warszawa Wschodnia. Gessler miał także własny kącik kulinarny w nadawanym w 2012 i 2013 roku w Polsacie programie „Studio Weekend”. Jest synem znanego restauratora Adama Gesslera.

Polska edycja „Hell’s Kitchen” pojawi się na antenie Polsatu w ramówce wiosennej. Obecnie trwają poszukiwania uczestników.

Za produkcję wykonawczą polskiej wersji reality show odpowiada firma Jake Vision Jana Kępińskiego.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł