Martina Navratilova w reality show

Martina Navratilova – słynna przed laty amerykańska tenisistka czeskiego pochodzenia, bierze udział w popularnym w Wielkiej Brytanii reality show „I’m a Celebrity… Get Me Out of Here!”.

52-letnia Martina wygrała przed laty osiemnaście turniejów Wielkiego Szlema w singlu. Teraz ma okazję sprawdzić się w australijskiej dżungli, bowiem to właśnie tam rozgrywa się akcja ósmej edycji „I’m a Celebrity…”. Navratilova występuje w widowisku w towarzystwie innych vipów, między innymi wśród piosenkarzy i aktorów.

Jordan gwiazdą reality show nr 1

Brytyjska telewizja MSN Enterteinment stworzyła ranking najpopularniejszych gwiazd, biorących udział w programach reality show. Na pierwszej pozycji znalazła się 30-letnia Jordan, znana także jako Katie Price.

W roku 2004 Jordan brała udział w trzeciej edycji programu „I’m a Celebrity… Get Me Out Of Here!”. Od tego czasu jest na czołówkach prasy tabloidowej w Wielkiej Brytanii.

Paris Hilton w dżungli z wężami

Paris Hilton wystąpi w rozgrywającym się w dżungli reality show „I’m A Celebrity, Get Me Out Of Here!”. Za honorarium w wysokości 500 tysięcy funtów gwiazda zgodziła się zamieszkać w australijskim buszu i stawić czoła ponad dwudziestu mrożącym krew w żyłach zadaniom.

„Paris panicznie boi się owadów i węży, ale postanowiła, że weźmie udział w tym programie” – twierdzi informator pisma „Daily Star”. „Chce udowodnić ludziom, że nie jest tylko zwykłą imprezowiczką. Pobyt w dżungli to ciężka przeprawa, szczególnie dla kogoś takiego, jak Paris” – dodaje. Oprócz Paris, w programie pojawią się między innymi Richard Fairbrass z zespołu Right Said Fred oraz Malcolm McLaren, menedżer kapeli Sex Pistols.

[Megafon.pl]

Carol Thatcher wygrała „I’m A Celebrity… 5”

Córka Margaret Thatcher opychała się jądrami kangura, pociecha prezydenta USA pozowała nago do „Playboya”, a syn Wiktora Juszczenki rozbija się po Kijowie drogim BMW. Czy w taki sposób chcą zwrócić na siebie uwagę słynnych rodziców? Od kołyski są na świeczniku – każdy ich krok śledzą wścibscy paparazzi, prasa ze szczegółami opisuje nawet najmniejszą wpadkę. To dzieci polityków, koronowanych głów, artystów. Jak dorosną, często nie chcą naśladować rodziców. Ale z drugiej strony przywykli już do fleszy, kamer i nawet jak robią coś innego niż mama lub tata, to zabiegają o sławę. Albo próbują we wszelaki sposób zwrócić uwagę rodziców gwiazd. I wtedy są gotowe na wszystko. A o to ostatni przykład: świat obiegła wiadomość o wielkim sukcesie Carol Thatcher, córki brytyjskiej premier Margaret Thatcher. 52-letnia dama wygrała reality show „I’m A Celebrity… Get Me Out of Here! 5” („Jestem gwiazdą… Zabierzcie mnie stąd! 5”). Czytaj

Rusza „I’m a Celebrity… Get Me Out Of Here! 5”

Brytyjska stacja telewizyjna ITV rozpoczęła emisję piątej edycji reality show „I’m a Celebrity… Get Me Out Of Here!” („Jestem Gwiazdą… Zabierzcie mnie stąd!”). W programie bierze udział 10 vipów, którzy muszą radzić sobie żyjąc w dżungli, w ekstremalnych warunkach. Po raz pierwszy, losy bohaterów można śledzić na żywo w internecie oraz za pomocą telefonów komórkowych. Dostęp do kamer jest całkowicie darmowy.

Kolejna edycja „I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here!”

W brytyjskiej rodzinie królewskiej zapanowała niezgoda w związku z kolejną edycją telewizyjnego reality show „I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here!”. Książę Filip zapowiedział, że nie będzie oglądał popularnego programu, ponieważ jego nowym uczestnikiem jest dawny królewski lokaj Paul Burrell. Z kolei Królowa Elżbieta jest wielką fanką emitowanego przez telewizję ITV programu, w którym znane osoby muszą wykonywać rozmaite odrażające zadania, więc zawsze nalega na przełączenie telewizora na ten program. „Najprawdopodobniej czekają nas kłótnie o pilota, bo książę Filip nie znosi Paula Burrella i nie będzie chciał oglądać nawet jednego odcinka z jego udziałem” – mówi pracownik Pałacu Buckingham. Producenci mają nadzieję, że 46-letni Burrell doda nieco pikanterii nowej edycji programu zdradzając przed kamerą rozmaite królewskie sekrety. Oprócz sławnego lokaja w programie wystąpią również takie gwiazdy, jak Antonio Fargas, Brian Harvey, modelka Nancy Sorrell, Natalie Appleton, Sophie Anderton, Janet Street-Porter, Sheila Ferguson, Fran Cosgrove i komik Joe Pasquale.

[Wenn / Onet.pl]

Dlaczego Rotten odszedł z reality show?

Johnny Lydon alias Johnny Rotten – wokalista znany z grupy Sex Pistols, przyznał w udzielonym niedawno wywiadzie, że życie zawdzięcza temu, iż jego żona – Nora, nie zdążyła ich spakować na czas. W grudniu 1988 roku para miała bowiem zarezerwowane bilety na samolot linii Pan Am, który później rozbił się nad Lockerbie w Szkocji. Para nie zdążyła jednak na samolot. Podczas katastrofy zginęło 259 pasażerów oraz 11 osób na ziemi. Tamto wydarzenie spowodowało, że Johnny Rotten postanowił zrezygnować z udziału w reality show „I’m A Celebrity… Get Me Out of Here!”, gdyż organizatorzy programu nie chcieli mu powiedzieć, czy jego żona dotarła bezpiecznie samolotem do Australii. Program wygrała ostatecznie była członkini Atomic Kitten – Kerry McFadden.

[Megafon.pl]

Rozmowa o reality show „I’m A Celebrity…”

-Czy nasza cywilizacja schodzi na psy?
-To widzowie chcą coraz bardziej drastycznych programów typu reality show – mówi Gerhard Zeiler, szef niemieckiej stacji telewizyjnej RTL, która takim właśnie programom zawdzięcza oglądalność i dochody z reklam.

-Reality show kręcony w dżungli „I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here!” („Jestem gwiazdą… Zabierzcie mnie stąd!”), znalazł się w nagłówkach gazet i był przedmiotem dyskusji w mediach przez cały styczeń. Tylko jedna osoba do tej pory zachowała milczenie: pan. Czy to ze wstydu?
-Gerhard Zeiler: A niby czego miałbym się wstydzić? Dzięki programowi „Jestem gwiazdą… Zabierzcie mnie stąd!” RTL odnotowała w styczniu sensacyjny sukces. Czytaj