„Superniania” zyskała widzów, ale przegrała z TVP1

Trzecia edycja emitowanego we wrześniu i październiku reality show „Superniania” miała większą oglądalność, niż nadawana rok temu druga odsłona produkcji. W paśmie emisji programu, więcej widzów od TVN-u gromadziła tylko Jedynka.

Średnia oglądalność trzeciego sezonu „Superniani” (emisja w niedziele o 17:00; ostatni odcinek nadano 2 listopada) wyniosła 2,15 mln widzów, przy udziale w rynku na poziomie 18,86% w grupie 4+ i 22,63% w 16-49 – wynika z danych AGB Nielsen Media Research. To lepsze wyniki od tych, jakie miała pokazywana rok temu druga seria produkcji. „Supernianię 2” (nadawaną pół godziny później i liczącą więcej odcinków, bowiem ostatnie jej wydanie wyemitowano 18 listopada 2007) oglądało ją średnio 1,89 mln osób, przy udziałach wynoszących odpowiednio 15,19% i 18,89%. Czytaj

Startuje „Superniania 3”

W tę niedzielę w stacji TVN rozpocznie się emisja trzeciej edycji programu „Superniania”.

Program stanowi relację z terapii psychologicznej, której poddane zostają dzieci sprawiające kłopoty wychowawcze. W rolę terapeuty wciela się Dorota Zawadzka, psycholog z Uniwersytetu Warszawskiego. W określonym czasie, wpływa ona na niegrzeczne dzieci, wywołując radykalną zmianę ich zachowań.

„Superniania” gości na antenie TVN od jesieni 2006 roku. Kolejne przemiany urwisów w aniołki śledzić będzie można na antenie już od 7 września. Program emitowany będzie w niedziele o godzinie 17:00.

Więcej kontrowersji w „Supernianii 2”

W lutym ruszyły zdjęcia do drugiej edycji reality show „Superniania”. Kolejne zmagania Doroty Zawadzkiej z niesfornymi dziećmi widzowie zobaczą jesienią.

Rozpoczęcie zdjęć poprzedziła rekrutacja, która ruszyła jeszcze w czasie emisji pierwszej edycji na antenie TVN. Jednak ilość zgłoszeń do drugiego sezonu nie była wcale większa, niż w przypadku pierwszej edycji. „Były to te same proporcje, ale mamy dużo zgłoszeń” – powiedziała Małgorzata Łupina, producentka „Supernianii”. Czytaj

„Superniania 2” dopiero jesienią

Druga edycja reality show „Superniania” pojawi się na antenie TVN dopiero jesienią tego roku. Wciąż trwają poszukiwania rodzin, które mają problemy wychowawcze ze swoimi dziećmi.

Przypomnijmy, że reality show jest polską wersją formatu emitowanego między innymi w USA, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii i stanowi relację z terapii psychologicznej, której poddane zostają dzieci sprawiające kłopoty wychowawcze. W rolę terapeuty wciela się Dorota Zawadzka, psycholog z Uniwersytetu Warszawskiego. Wykwalifikowana Superniania opracowuje wraz z rodzicami 7-dniowy plan, który po wprowadzeniu w życie wywołuje radykalną zmianę zachowania urwisa.

Będzie druga edycja „Superniani”

Wiosną przyszłego roku w TVN będzie można oglądać drugi sezon „Superniani”. Program cieszy się sporym zainteresowaniem wśród widzów i spełnił oczekiwania TVN.

Reality show jest polską wersją formatu emitowanego między innymi w USA, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii i stanowi relację z terapii psychologicznej, której poddane zostają dzieci sprawiające kłopoty wychowawcze. W rolę terapeuty wciela się Dorota Zawadzka, psycholog z Uniwersytetu Warszawskiego. Wykwalifikowana Superniania opracowuje wraz z rodzicami 7-dniowy plan, który po wprowadzeniu w życie wywołuje radykalną zmianę zachowania urwisa.

Książka „SuperNiani”

Kilka dni temu ukazała się książka z poradami autorstwa „SuperNiani” Doroty Zawadzkiej – „I ty możesz mieć Superdziecko”.

Czy niesforny maluch, który doprowadza swoich rodziców do rozpaczy, może zmienić się w aniołka? Dorota Zawadzka, psycholog i pedagog, w telewizyjnych programach „SuperNiania” oraz „I Ty możesz mieć Superdziecko” udowodniła, że tak. Wystarczy, by rodzice konsekwentnie przestrzegali określonych reguł i nie walczyli z dzieckiem, ale okazali mu miłość i szacunek. W książce „I ty możesz mieć Superdziecko” znajdziemy jasne i konkretne wskazówki, dzięki którym rodzice nie będą bezradni, gdy ich dziecko urządzi histerię w miejscu publicznym albo będzie zachowywać się agresywnie. Autorka dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby udowodnić, że wcale nie jest trudno zostać rodzicami superdziecka. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B.

[Onet.pl]