Talent shows

Macademian Girl poprowadzi show „Królowe second-handów”

Macademian Girl | fot. A+E Networks

Wystartowały prace na planie programu „Królowe second-handów”, który poprowadzi blogerka modowa Macademian Girl. Reality show trafi na antenę kanału Lifetime 10 października.

„Królowe second-handów” to pierwsza polska produkcja lifestylowej stacji A+E Networks. Format jest oparty na autorskim pomyśle polskiego oddziału. W każdym odcinku show dwie uczestniczki będą rywalizować ze sobą na najlepsze kreacje, które skompletują w sklepach z używaną odzieżą. W doborze elementów kreacji uczestniczkom pomoże Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl. Bohaterki będą musiały zmierzyć się z presją czasu i tematem zadania, aby stworzyć zwycięską stylizację za niską cenę.

– W A+E Networks doceniamy i zachęcamy kobiety do tego, by wyrażały siebie w kreatywny i odważny sposób. Bez wątpienia, moda jest jednym z narzędzi, które im to umożliwia. „Królowe second-handów” to pierwszy polski program w telewizji Lifetime i jedna z pierwszych produkcji ukazująca fenomen second-handów w naszym kraju. Mamy nadzieję, że program nie tylko zaciekawi naszych widzów, ale też ich zainspiruje – mówi Izabella Wiley, dyrektor generalna na Europę Środkowo-Wschodnią w A+E Networks.

Za produkcję programu odpowiada firma Endemol Shine Polska. Producentem nadzorującym ze strony A+E Networks jest Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji, a także Małgorzata Perkowska z firmy Endemol Shine Polska. Reżyserem jest Szymon Łosiewicz.

Premierę show zaplanowano na wtorek, 10 października.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł