Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers

Oficjalnie: znamy uczestników 35 edycji „Survivor”

Uczestnicy "Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers" | fot. CBS

Amerykańska stacja CBS ogłosiła listę uczestników 35 sezonu „Survivor”, pt. „Heroes v Healers v Hustlers”. Kto weźmie udział w programie?

Jesienią tego roku stacja CBS pokaże 35 edycję „Survivor”. W show 18 uczestników zostanie podzielonych na 3 plemiona, odpowiadające profesjom zawodników. W plemieniu Heroes (bohaterowie) znajdą się wszyscy ci, którzy pracują w służbie państwowej (nauczyciele, żołnierze, strażacy). Plemię Healers zasilą lekarze czy instruktorzy yogi, zaś wśród Hustlerów pojawią się wszyscy wykazujący się uporem i wytrzymałością. W widowisku wystąpią wyłącznie nowi gracze, m.in. pielęgniarka, urolog, gracz NFL, olimpijka, adwokat i rybak.

Uczestnicy „Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers”:

Plemię Levu („heroes”):
– Alan Ball
– Ben Driebergen
– John Hilsabeck
– Chrissy Hofbeck
– Ashley Nolan
– Katrina Radke

Plemię Soko („healers”):
– Jessica Johnston
– Roark Luskin
– Cole Medders
– Joe Mena
– Desiree Williams
– Mike Zahalsky

Plemię Yawa („hustlers”):
– Patrick Bolton
– Alexandrea Elliott
– Simone Nguyen
– Devon Pinto
– Lauren Rimmer
– Ryan Ulrich

Nowy sezon reality show po raz kolejny został zrealizowany na Fiji, a dokładniej na Wyspach Mamanuca. Produkcja ruszyła pod koniec marca i dobiegła końca 11 maja.

Przypomnijmy, że na Fiji zrealizowano rok temu 33 i 34 edycję „Survivor” (miejscem akcji była wyspa Viti Levu). Z kolei przed dziesięcioma laty na Fiji powstawał 14 sezon (miejscem akcji była wyspa Vanua Levu). Na Fiji będą również miały zdjęcia do 36 edycji show, która będzie emitowana wiosną 2018 roku.

„Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers” zadebiutuje na antenie CBS w środę, 27 września. Premierowy odcinek potrwa standardowe 42 minuty.

Poprzedni artykułNastępny artykuł