Celebrity shows

Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim nowym programie: „To będzie petarda”

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w programie "Milionerzy" | fot. TVN

– To będzie petarda – zapowiada Małgorzata Rozenek, która wraz z Radosławem Majdanem bierze udział w nowym programie TVN. Gwiazda podkreśla, że format stanowi dla niej ogromne wyzwanie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan byli jedną z najbardziej lubianych przez widzów par uczestniczących w programie „Azja Express”. Stacja TVN postanowiła wykorzystać ich popularność i zaproponowała małżeństwu udział w ich własnym reality show.

Rozenek-Majdan jest przekonana, że program okaże się hitem. – To będzie petarda. Jestem zdziwiona, że producenci i stacja wierzą, że dam radę zrobić to wszystko ja i Radosław – mówi. Zapewnia, że praca na planie wymaga od niej wiele wysiłku. – Może to banalne i często tak się mówi, ale dla mnie to zdecydowanie przygoda życia: robić rzeczy, których prawdopodobnie nie zrobiłabym nigdy w życiu – podsumowuje.

Małgorzata Rozenek-Majdan przekonuje, że jej mąż daje sobie radę ze wszystkimi zadaniami, jakie stawiają przed nim producenci. – Ja jestem po prostu bardziej histeryczką i było tu parę takich sytuacji, gdy wydawało mi się, że to koniec, że nie zrobię nic więcej, ale jednak dawaliśmy radę – dodaje.

[Interia]

Poprzedni artykułNastępny artykuł