Koło Fortuny

Nieoficjalnie: „Koło Fortuny” pięć razy w tygodniu

Wojciech Pijanowski i Magda Masny - dawni prowadzący "Koło Fortuny" | fot. TVP2

Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowy sezon „Koła fortuny” będzie emitowany w dni powszednie w TVP2. Niepotwierdzone źródła donoszą, że program wyprodukuje ATM Grupa.

Jesienią TVP2 przywróci na antenę „Koło Fortuny”, które poprowadzi wokalista Rafał Brzozowski. Obecnie trwa casting na współprowadzącą program.

Nowa edycja show ma mieć odświeżoną formułę. W studiu będzie obecny zespół muzyczny i tanczerze. Uczestnicy nadal będą wygrywać nagrody rzeczowe i finansowe, a zwycięzca odcinka wyjedzie ze studia samochodem.

Teleturniej ma być emitowany co najmniej pięć razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) – wynika z nieoficjalnych informacji. Rozważana jest także emisja teleturnieju w soboty i niedziele.

Według niepotwierdzonych informacji teleturniej wyprodukuje ATM Grupa, a odcinki będą nagrywane w studiu na Wale Miedzeszyńskim 384 w Warszawie.

„Koło Fortuny” oparte jest na amerykańskim formacie „Wheel of Fortune”. Teleturniej emitowany był na antenie TVP2 w latach 1992-1998 oraz 2007-2009. Jego pierwszym prowadzącym był Wojciech Pijanowski, któremu towarzyszyła asystentka Magda Masny.

Poprzedni artykułNastępny artykuł