Got Talent

Producenci amerykańskiego „Mam Talent!” pokazali w programie występ zmarłego tragicznie uczestnika

Brandon Rogers w programie "America's Got Talent 12" | fot. NBC

Producenci amerykańskiego „Mam Talent!” zdecydowali się wyemitować występ Dr. Brandona Rogersa, uczestnika, który zginął w wypadku samochodowym, zanim mogli go zobaczyć telewidzowie.

Dr Brandon Rogers poniósł śmierć w wyniku obrażeń, jakich doznał w wypadku samochodowym w Maryland 10 czerwca i zmarł dzień później w szpitalu. Amerykańskie media podały wiadomość o tragicznym wypadku 13 czerwca.

29-letni Rogers był początkującym wokalistą, znanym w sieci, jako „śpiewający lekarz”. Jego konto na Instagramie, na które wrzucał covery przebojów, obserwuje ponad 94 tys. użytkowników.

Na jego profilu można znaleźć m.in. wykonanie utworu „On Bended Knee” grupy Boyz II Men. Mężczyzna tak bardzo spodobał się zespołowi, że ci zaprosili go na koncerty w styczniu tego roku.

W tym roku Rogers zgłosił się na castingi do 12 amerykańskiej edycji „America’s Got Talent”. Uczestnik wypadł na tyle dobrze, że zaprezentował się przed jurorami. Odcinek z jego udziałem został wyemitowany w tym tygodniu. Wcześniej producenci zastanawiali się, czy nie usunąć tego fragmentu z programu.

Ostatecznie występ Rogersa, który zachwycił jurorów (Simon Cowell nazwał go jednym z najlepszych uczestników tej edycji), znalazł się w widowisku, a twórcy talent show postanowili w ten sposób złożyć mu hołd. – Na prośbę rodziny zdecydowaliśmy się wyemitować występ, aby uczcić jego pamięć – powiedzieli producenci.

[Interia]

Poprzedni artykułNastępny artykuł