The X Factor

Cheryl wróci do brytyjskiego „The X Factor”?

Cheryl Ann Tweedy | fot. Getty Images

Brytyjskie media donoszą, że producenci programu „The X Factor” zaproponowali Cheryl Ann Tweedy powrót do programu i kontrakt w wysokości 500 tys. funtów.

Przypomnijmy, że Cheryl była jurorką brytyjskiego „The X Factor” w latach 2008-2011 oraz 2014-2015. Producenci programu próbują namówić wokalistkę na udział w kolejnej edycji.

Ze względu na fakt, że obecnie Cheryl skupiła się mocno na wychowaniu swojego synka Beara, wokalistce nie zaproponowano posady jurora, a doradcy Simona Cowella. Cheryl miałaby pomagać jurorowi oceniać, czy dany uczestnik nadaje się do programów na żywo.

– Simon chciałby pokonać wszystkie ograniczenia dla show w tym roku, a powrót Cheryl do telewizji jest jednym z jego największych życzeń – czytamy w „Daily Mail”.

Nieoficjalnie Cheryl nie podjęła jeszcze decyzji, a twórcy programu stwierdzili, że dają wokalistce tyle czasu, ile potrzebuje i gdy się zgodzi, wciąż będą zainteresowani. Agentka piosenkarki odmówiła natomiast komentarza, gdyż twierdzi, że są to zbyt wczesne spekulacje.

Oprócz Simona Cowella w jury 14 edycji programu zasiądą Sharon Osbourne, Louis Walsh i Nicole Scherzinger. W roli jurora uzupełniającego skład pojawiać się będzie wokalistka Alesha Dixon.

Nowa edycja show na ekrany trafi w sierpniu tego roku.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł