Teleturnieje

Media Corporation nadal będzie produkować show „Jaka to melodia?”

Logo programu "Jaka to melodia?"

Jesienią na antenę TVP1 powróci program „Jaka to melodia?”. Z nieoficjalnych informacji wynika, że show wciąż produkować będzie Media Corporation. Niebawem ma zostać podpisana umowa pomiędzy Media Corporation a Telewizją Polską.

Wcześniej prezes TVP Jacek Kurski zapowiedział, że jesienią teleturniej będzie produkowany wewnętrznie, a zmianę określił jako „sukces swojej prezesury”. – Potwierdzam, że dostaliśmy od TVP propozycję dalszej produkcji programu „Jaka to melodia?”. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach podpiszemy umowę i program pojawi się w jesiennej ramówce w dotychczasowej formule i oczywiście z Robertem Janowskim jako prowadzącym – mówi Katarzyna Ocioszyńska, prezes spółki producenckiej Media Corporation.

– Jeśli TVP chce mieć taki sam show jak do tej pory, to tylko z Media Corporation i z Robertem Janowskim jako prowadzącym – mówi Monika Janowska, menedżerka Roberta Janowskiego.

Do sprawy na Facebooku odniósł się także Robert Janowski. Zaprzeczył m.in., że negocjował z TVP wysokość zarobków. – Moje wynagrodzenie nigdy nie było tematem rozmów pomiędzy mną a TVP, ponieważ… nigdy nie byłem pracownikiem Telewizji. Od 19 lat związany jestem umową o pracę z firmą Media Corporation i moje stanowisko w tej sprawie jest bez zmian. Zgodnie z ostatnimi ustaleniami, Media Corporation nadal będzie wyłącznym producentem programu „Jaka to melodia?” na dotychczasowych warunkach. Oznacza to, że teleturniej pozostanie w niezmienionej formule. Dopóki jednak nie zostanie formalnie podpisana umowa pomiędzy TVP a producentem programu, ja, jako pracownik Media Corporation, nie mogę też potwierdzić swojego udziału w teleturnieju – napisał Janowski.

[Press]

Poprzedni artykułNastępny artykuł