Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers

Znamy datę premiery 35 edycji „Survivor”

Jeff Probst | fot. CBS

Jesienią tego roku stacja CBS pokaże 35 edycję „Survivor”. Znamy już dokładną datę premiery widowiska.

„Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers” zadebiutuje na antenie CBS w środę, 27 września – o tydzień później niż w minionym roku. Premierowy odcinek potrwa standardowe 42 minuty.

Nowy sezon reality show po raz kolejny został zrealizowany na Fiji, a dokładniej na Wyspach Mamanuca. Produkcja ruszyła pod koniec marca i dobiegła końca 11 maja.

W „Survivor 35” 18 uczestników zostanie podzielonych na 3 plemiona, odpowiadające profesjom zawodników. W plemieniu Heroes (bohaterowie) znaleźli się wszyscy ci, którzy pracują w służbie państwowej (nauczyciele, żołnierze, strażacy). Plemię Healers zasilili lekarze czy instruktorzy yogi, zaś wśród Hustlerów pojawili się wszyscy wykazujący się uporem i wytrzymałością.

W widowisku wzięli udział wyłącznie nowi gracze.

Przypomnijmy, że na Fiji zrealizowano rok temu 33 i 34 edycję „Survivor” (miejscem akcji była wyspa Viti Levu). Z kolei przed dziesięcioma laty na Fiji powstawał 14 sezon (miejscem akcji była wyspa Vanua Levu). Na Fiji będą również miały zdjęcia do 36 edycji show, która będzie emitowana wiosną 2018 roku.

Poprzedni artykułNastępny artykuł