Big Brother

Produkcja kanadyjskiego „Big Brothera” zawieszona

Logo kanadyjskiej wersji Big Brothera

Kanadyjski kanał Global nie pokaże w przyszłym roku kolejnej edycji „Big Brothera”. Informacja jest oficjalna. Produkcja show została zawieszona, z możliwością wznowienia emisji w przyszłości.

W latach 2013-2017 na antenie Slice i Global pokazano 5 edycji „Wielkiego Brata”. Wszystkie sezony prowadziła Arisa Cox.

Wiadomo już, że w przyszłym roku widzowie nie zobaczą 6 sezonu programu.

– To było 5 niesamowitych sezonów, a teraz oficjalnie program jest w zawieszeniu (…). Możemy i przetrwamy to razem – powiedziała prowadząca Arisa Cox.

Przypomnijmy, że w latach 2003-2009 w Kanadzie było można oglądać sześć edycji „Loft Story” („Historia z poddasza”), programu stanowiącego jedną z wariacji „Big Brothera”, w której uczestnicy łączą się w pary i rywalizują o zwycięstwo i nagrodę główną (zazwyczaj jest to własny dom). Później, w roku 2010, wyemitowano jeden sezon lokalnej edycji „Big Brothera”, stanowiącego w Kanadzie siódmą wersję show realizowaną na franczyzie „Wielkiego Brata”. Widowisko było oparte na amerykańskich zasadach, aczkolwiek nieco zmodyfikowanych. Program nie był jednak realizowany dla całej Kanady, a miał wymiar czysto lokalny – było go można oglądać jedynie w Quebec, na prowincji Kanady.

Poprzedni artykułNastępny artykuł