The Celebrity Apprentice

Donald Trump ostro o wynikach oglądalności „The New Celebrity Apprentice”

Arnold Schwarzenegger | fot. AFP

Aktor i były gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger zastąpił prezydenta elekta USA Donalda Trumpa i został prowadzącym show „The New Celebrity Apprentice”. Trump w ostrych słowach skrytykował wyniki oglądalności programu. Schwarzenegger postanowił odpowiedzieć.

Pierwszy odcinek show „The New Celebrity Apprentice” z udziałem Arnolda Schwarzeneggera nie przyciągnął tak wielu widzów, jak za czasów, gdy widowisko prowadził Trump. – Wow, już są wyniki oglądalności i Arnold Schwarzenegger został „zniszczony” w porównaniu z pogromcą ratingów, Donaldem J. Trumpem! To tyle w kwestii bycia gwiazdą filmową, a porównywałem sezon pierwszy do czternastego. A teraz porównajcie go z moim pierwszym sezonem. Ale kogo to obchodzi, on popierał Kasicha i Hillary – napisał Trump na Twitterze.

Arnold Schwarzenegger postanowił mu odpowiedzieć. – Życzę ci szczęścia i mam nadzieję, że będziesz pracował na rzecz wszystkich Amerykanów tak agresywnie, jak walczyłeś o swoje ratingi. Nic nie jest ważniejsze od pracy ludzi – napisał.

Poprzedni artykułNastępny artykuł