Talent shows

Polo TV pokaże 5 sezon „Disco Star”. Ruszają castingi

Prowadzący i jury programu Disco Star | fot. Polo TV

Polo TV rozpoczyna castingi do 5 edycji show „Disco Star”. Program ponownie poprowadzi Marcin Miller, lider zespołu „Boys”. Pełen skład jury zostanie ogłoszony podczas castingów.

Castingi do „Disco Star” potrwają przez cały styczeń. 4 stycznia ekipa programu odwiedzi Białystok, 12 stycznia pojawi się w Lublinie, a tydzień później – 19 stycznia – w Poznaniu. 23 stycznia w Warszawie odbędzie się casting główny. Ostatecznie zostanie wyłonionych 36 osób, które zostaną zakwalifikowane do odcinków eliminacyjnych.

5 sezon „Disco Star” będzie obfitował w muzyczne niespodzianki, a to za sprawą gwiazd, które będą pojawiać się w każdym odcinku eliminacyjnym. Także sami jurorzy zaprezentują swoje największe przeboje. Zmieni się nieco formuła programu. Więcej będzie odcinków castingowych. Nowością będzie także brak półfinału: zwycięzcy odcinków eliminacyjnych przejdą bezpośrednio do ścisłego finału.

Nowy sezon show trafi na antenę 11 marca i będzie emitowany w każdą sobotę o godz. 18:00. Wielki finał, który będzie transmitowany na żywo, odbędzie się 27 maja.

[Media2]

Poprzedni artykułNastępny artykuł