Bake Off - Ale ciacho!

TVP2 pokaże dwa specjalne odcinki „Bake Off – Ale ciacho!”

Kadr z programu "Bake off - Ale ciacho!"

Dwójka szykuje dwa specjalne odcinki reality show „Bake Off – Ale ciacho!”, które pokaże w okresie świątecznym i po Nowym Roku. Wśród uczestników pojawią się m.in. Sonia Bohosiewicz, Beata Tyszkiewicz i Katarzyna Zielińska z rodzinami.

„Bake Off – Ale ciacho!” to program kulinarny w formie turnieju, w którym dwunastu uczestników, wyłonionych w drodze castingu, rywalizowało przygotowując ciasta i inne wypieki. W każdym odcinku odpadała jedna osoba, a decydowali o tym jurorzy: Krzysztof Ilnicki i Małgorzata Molska.

TVP2 nie zdecydowała jeszcze, czy będzie kontynuować format. Z informacji wynika jednak, że stacja pracuje obecnie nad dwoma specjalnymi odcinkami „Bake Off – Ale ciacho!” z udziałem uczestników, gwiazd oraz ekspertów w cukiernictwie. Odcinki z przepisami i anegdotami zostaną wyemitowane przed świętami Bożego Narodzenia oraz po Nowym Roku – w okresie karnawałowym.

W odcinku świątecznym udział wezmą: Sonia i Maja Bohosiewicz, Beata Tyszkiewicz z bratem Krzysztofem, Katarzyna Zielińska z siostrą Karoliną, Antoni Królikowski z bratem Jankiem oraz Marcelina Zawadzka z siostrą Karoliną.

Widzowie TVP2 obejrzą odcinek specjalny w sobotę, 17 grudnia o godz. 20:05.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł