The Amazing Race 29

„The Amazing Race 29” wreszcie z datą premiery

Logo programu The Amazing Race

Telewizja CBS wreszcie zdecydowała znaleźć miejsce w swojej ramówce na 29 sezon reality show „The Amazing Race”. Kiedy będzie miała miejsce premiera programu?

Amerykańska stacja CBS oficjalnie ogłosiła datę premiery „The Amazing Race 29”. Widowisko zadebiutuje na antenie w piątek, 21 kwietnia 2017 roku. Wówczas kanał nada 1,5 godzinny premierowy epizod.

W nowym sezonie „The Amazing Race” – po raz pierwszy w historii – udział wzięły wyłącznie nieznane sobie osoby. W show wystąpiło łącznie 11 dwuosobowych zespołów, których członkowie nigdy się nie poznali. Gracze sami dobrali swoich partnerów tuż przed rozpoczęciem wyścigu.

Motyw z zaproszeniem do udziału w programie osób, które nigdy wcześniej się nie poznały zastosowano poprzednio w 26 edycji reality show, emitowanej wiosną 2015 roku. Wówczas jednak nie wszyscy uczestnicy byli nieznajomymi.

Realizacja „The Amazing Race 29” miała miejsce w czerwcu i lipcu tego roku. Uczestnicy rozpoczęli swój wyścig w Los Angeles, a drużyny w swojej podróży dotarły m.in. do Brazylii, Tanzanii, Norwegii, Włoch, Grecji i Wietnamu.

Dla zwycięzców przewidziano milion dolarów nagrody.

Do tej pory nieznane są losy 30 edycji programu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł