The Amazing Race 29, The Amazing Race 30

Niepewne losy „The Amazing Race 30”. „The Amazing Race 29” wciąż bez daty premiery

Logo programu The Amazing Race

Mimo że amerykańska stacja CBS zakończyła już castingi do 30 edycji „The Amazing Race”, okazuje się, że program może nigdy nie powstać. Wciąż niepewne pozostają też losy 29 edycji programu.

Według początkowych zapewnień, zdjęcia do „The Amazing Race 30” miały mieć miejsce między październikiem tego roku i styczniem 2017 roku.

Przeprowadzono już castingi do programu, jednak gdy w kuluarach zaczęto mówić, że 30 sezon ma stanowić ostatnią, finałową edycję show, pojawiły się pogłoski, że w programie wezmą udział wyłącznie powracający uczestnicy, a sezon stanowiły pożegnalną edycję „All Stars”.

Mimo planów, realizacja zdjęć do formatu jeszcze nie ruszyła i według nieoficjalnych doniesień, 30 sezon reality show na pewno nie zostanie zrealizowany w tym roku. Pojawiają się też sygnały, że widowisko może nigdy nie powstać.

W chwili obecnej losy programu pozostają pod znakiem zapytania.

Do dziś nie ogłoszono także, kiedy swoją premierę będzie mieć odłożona na półkę 29 edycja, której realizacja miała miejsce w czerwcu i lipcu tego roku. Docelowo show miał doczekać się emisji w sezonie 2016/2017, ale program trafił na półkę i do dziś nie ustalono daty premiery.

Poprzedni artykułNastępny artykuł