Celebrity shows

Antoni Królikowski i Aleksandra Nieśpielak gospodarzami programu „Mów mi mistrzu”

Kadr z programu "Mów mi mistrzu" | fot. TVP2

W piątek, 2 grudnia, telewizyjna Dwójka pokaże premierowy odcinek reality show z udziałem gwiazd pt. „Mów mi mistrzu”. Widzowie zobaczą jak „Doda”, Karol Strasburger i Andrzej Młynarczyk wcielają się w nowe dla siebie role. Program poprowadzą aktorzy Antoni Królikowski i Aleksandra Nieśpielak.

„Mów mi mistrzu” jest formatem opartym na autorskim pomyśle. Telewizja Polska zleciła przygotowanie dwóch pilotowych odcinków i jest zadowolona z końcowych efektów, dlatego przygotowywane są kolejne epizody.

W programie „Mów mi mistrzu” wystąpią aktorzy, wokaliści i celebryci. W każdym odcinku trzech uczestników wystąpi w improwizowanych scenach i wcieli się w nieznane sobie role. Zostaną oni odpowiednio przebrani i ucharakteryzowani, a po wyjściu na scenę wystąpią w scenkach odgrywanych przez profesjonalnych aktorów. Uczestnicy do ostatniej chwili nie będą znać scenariusza i nie będą wiedzieć, kogo mają zagrać.

Występy gwiazd oceni publiczność zgromadzona w studio oraz pozostała dwójka gości. Uczestnik, który zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma mistrzowski pas i możliwość występu w „scenie Oskarowej”, w której zyska szansę zaprezentowania pełni swoich możliwości. Na zakończenie odcinka uczestnicy i zespoły aktorskie wspólnie wykonają improwizowaną piosenkę, której tekst będzie powstawać na żywo, w oparciu o spontaniczne sugestie publiczności.

W pierwszym odcinku „Mów mi mistrzu” wystąpią „Doda”, Karol Strasburger i Andrzej Młynarczyk. Program poprowadzą Antoni Królikowski i Aleksandra Nieśpielak.

Producentem programu jest TVP, a organizatorem produkcji – firma Festival Group, należąca do Marcina Perzyny.

Premierę show zaplanowano na piątek, 2 grudnia, godz. 22:15.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł