Twoja twarz brzmi znajomo 6

Kto zwyciężył w 6 edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Logo programu Twoja twarz brzmi znajomo

6 edycja programu „Twoja twarz brzmi znajomo” za nami. Finał popularnego hitu Polsatu odbył się w miniony piątek w Polsacie. Kto wygrał?

W finale programu „Twoja twarz brzmi znajomo 6” cztery gwiazdy – Maria Tyszkiewicz, Olga Szomańska, Kamil Bijoś i Michał Rudaś – po raz ostatni zaprezentowały się na scenie i zawalczyły o główną nagrodę. Gościnnie wystąpili także ci, którym nie udało się dojść do czołówki, czyli Radosław Pazura, Joanna Moro, Mateusz Banasiuk i Olga Borys.

Czwarte miejsce i Żelazną Maskę otrzymał Michał Rudaś. Na trzecim miejscu uplasował się Kamil Bijoś. Z kolei drugie miejsce i statuetkę Srebrnej Twarzy otrzymała Olga Szomańska.

Finał 6 edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" | fot. Polsat
Finał 6 edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo” | fot. Polsat

Zwyciężczynią programu „Twoja twarz brzmi znajomo 6” została Maria Tyszkiewicz. Wzruszona laureatka programu przyznała, że nie była przygotowana na zwycięstwo. – Dziękuję za to, że mogłam wziąć udział w tym programie. Dziękuję ludziom, którzy uwierzyli we mnie i uznali, że pasuję do programu, mimo, że naprawdę niewiele osób mnie znało – wyznała ze łzami w oczach. Swoją nagrodę, czek na 100 tysięcy złotych, przeznaczyła dla Ewy Grabarczyk – podopiecznej Fundacji Dum Spiro Spero, która zmaga się odkleszczowym zapaleniem mózgu.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł