Big Brother, The Celebrity Apprentice

Uczestnicy „Big Brothera” w szoku po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich

Uczestnicy programu "Big Brother: Over The Top" dowiadują się o wynikach wyborów | fot. CBS

W tym tygodniu w USA odbyły się wybory, podczas których zdecydowano, że kolejnym prezydentem USA będzie Donald Trump. Wyniki wyborów zostały przedstawione uczestnikom show „Big Brother: Over The Top” przez prowadzącą Julie Chen. Mieszkańcy nie kryli szoku.

W chwili obecnej w amerykańskim Domu Wielkiego Brata mieszka 6 uczestników. Mieszkańcy nie mają dostępu do informacji ze świata zewnętrznego. Informację o wyniku wyborów prezydenckich usłyszeli od prowadzącej. – Prawdopodobnie jesteście jedyną szóstką ludzi w Ameryce, a może i na całym świecie, która nie wie, kto wygrał – powiedziała pewnym głosem Julie Chen, gospodarz show.

Zaraz po tym Chen ogłosiła, że Donald Trump będzie kolejnym prezydentem USA. Uczestnicy zamarli z niedowierzania. – Julie, to jest żart – powiedziała jedna z uczestniczek.

– Geje, gdzie byliście? Mniejszości, gdzie byłyście? – pytał zdezorientowany Jason Roy, otwarcie mówiący o swojej homoseksualnej orientacji. – Czy możemy zostać tu na kolejne 4 lata? – pytał chwilę później.

– Tak jak powiedziałam. Większość, która głosuje to starzy, biali mężczyźni, zwolennicy Republikanów – stwierdziła Danielle Vickey, z zawodu nauczyciel.

Przypomnijmy, że „Big Brother: Over The Top” to specjalna edycja „Wielkiego Brata”, która nadawana jest wyłącznie w streamingu, za pośrednictwem platformy CBS All Access. Wszystkie najważniejsze wydarzenia (takie jak konkurencje, nominacje czy ceremonie Veto) można śledzić na żywo.

Finał widowiska odbędzie się 2 grudnia. Dla zwycięzcy przewidziano 250 tys. dolarów nagrody.

Poprzedni artykułNastępny artykuł