The Voice of Poland 7

„The Voice of Poland 7”: rusza emisja odcinków na żywo

Jury "The Voice of Poland 7" | fot. TVP

5 listopada TVP2 pokaże pierwszy odcinek na żywo w ramach siódmej edycji „The Voice of Poland”. Gościem programu będzie Anne Marie.

Do 29 października stacja pokazywała wcześniej zmontowane odcinki, na które złożyły się Przesłuchania w ciemno, Bitwy i Nokaut. W ten sposób wyłoniono szesnastu uczestników, którzy teraz wezmą udział w programach realizowanych na żywo.

Maria Sadowska pokieruje Kasią Góras, Mateuszem Guzowskim, Eweliną Przybyłą i Agą Damrych. Andrzej Piaseczny współpracować będzie z Łukaszem Bąkowskim, Samim Harbem, Anią Waszkiewicz i Mateuszem Grędzińskim. Pod pieczą Tomsona i Barona znaleźli się Marcelina Mróz, Filip Lato, Tomasz Trzeszczyński i Weronika Curyło. Z kolei Natalia Kukulska poprowadzi Anię Karwan, Damiana Rybickiego, Patryka Wasilewskiego i Olgę Barej.

Pierwszy odcinek live zostanie wyemitowany w sobotę, 5 listopada o godz. 20:05.

W dotychczasowych odcinkach program prowadził duet Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W odcinkach na żywo dołączy do nich Basia Kurdej-Szatan.

W pierwszym odcinku live na scenie wystąpi Anne Marie – brytyjska piosenkarka i autorka tekstów. W kolejnych tygodniach widzowie zobaczą na scenie innych gości specjalnych: gwiazdy światowego formatu oraz uczestników poprzednich edycji.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł