Celebrity shows

TVP2 pokaże reality show z celebrytami „Mów mi mistrzu”

Logo TVP2

Telewizja Polska złożyła zamówienie na trzy odcinki nowego reality show z udziałem celebrytów pt. „Mów mi mistrzu”. Program ma trafić do ramówki Dwójki w grudniu.

„Mów mi mistrzu” jest oparty na autorskim polskim pomyśle. W show wystąpią aktorzy, wokaliści i celebryci. W każdym odcinku będą oni brać udział m.in. w improwizowanych scenach i wcielać się w nieznane sobie role. Do ostatniej chwili uczestnik nie pozna scenariusza i nie będzie wiedział, kogo ma zagrać.

Producentem reality show jest Marcin Perzyna, który jesienią przygotowywał program „Hit, Hit, Hurra!” dla Jedynki. – Potwierdzam, trwają prace przygotowawcze. Jeszcze za wcześnie abym zdradzał szczegóły – tłumaczy.

– Jest to show, w którym celebryci poddawani są wyzwaniom, mają do wykonania różne zadania – wyjaśnia Marcin Wolski, dyrektor TVP2.

Do tej pory zrealizowano trzy odcinki „Mów mi mistrzu”, a w nagraniach udział wzięli m.in. Katarzyna Glinka, Krzysztof Skiba i Aleksandra Szwed.

Trzy pilotowe odcinki zostaną wyemitowane w grudniu. Pierwotnie emisję widowiska planowano na wrzesień.

Wolski dodaje, że decyzja o zamówieniu całego sezonu będzie uzależniona od wyników oglądalności. Reality show docelowo mógłby być elementem wiosennej ramówki Dwójki.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł