Ślub od pierwszego wejrzenia

1,3 mln widzów obejrzało debiut show „Ślub od pierwszego wejrzenia”

Logo programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Premierowy odcinek show TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” przyciągnął przed telewizory 1,3 mln widzów. Dało to stacji pozycję lidera. TVN jest zadowolona z wyników. – Cieszymy się, że widzowie z zaciekawieniem i otwartością podeszli do tego telewizyjnego eksperymentu – mówi Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

W poniedziałek o godz. 22:30 stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek programu „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Odcinek obejrzało średnio 1,3 mln widzów, co dało stacji 14,1 proc. udziału w grupie 4+ i pozycję lidera w tym paśmie. W grupie komercyjnej 16-49 show śledziło 835 tys. widzów, a udział wyniósł 19,07 proc.

Przypomnijmy, że pierwotnie program miał zadebiutować we wrześniu. Stacja TVN przesunęła jednak premierę na październik, pozostawiając ten sam dzień i pasmo emisji – poniedziałek, godz. 22:30.

– „Ślub od pierwszego wejrzenia” to jeden z bardziej kontrowersyjnych programów z jakim się spotkałem. Sprawdził się w kilku miejscach na świecie. Jesteśmy ciekawi jak się przyjmie u nas. Pierwszy odcinek pokazał, że w telewizji jest miejsce również na takie tematy – mówi Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. – W tej ramówce ponownie sięgnęliśmy po programy z gatunku reality – „Azja Express” i „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Wyniki oglądalności obydwu świadczą o tym, ze ten gatunek nadal ma się dobrze i był to słuszny kierunek – dodaje Miszczak.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł